Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2013 stadyum ve üniversitelere koruma memuru alımı haberi tüm memur olmak isteyenleri umutlandırmış durumda. 2013 üniversite koruma memuru alımı toplamda 10 bin kişi olacak. Takipçilerimizin 10 bin koruma memuru ne kadar maaş alacak sorusunu sormasından dolayı bu konu hakkında sizlere bilgi vermeye karar verdik. Yazımızın devamından bu alımlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Alınacak olan koruma memurları stadyum, üniversite ve okul gibi mekanlarda görev alacak. Son zamanlarda toplumun iç içe olduğu mekanlarda sorunlar yaşanmasından dolayı koruma memuru alımı yapılmasına karar verildi. 10 bin koruma memuru KPSS ile mi alınacak bilinmezken en çok merak edilen husus maaşlar oldu. Koruma memuru maaşlarının ortalama 1500 TL olmasını beklenilmekle birlikte bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmamıştır.

10 bin koruma memuru alımı

Alınacak olan koruma memurlarına 28 yaş sınırı konulduğu öğrenildi. Toplamda 6 ay eğitim alacak olan koruma memurları bu eğitimden başarılı bir şekilde yarıldıktan sonra görevlerine başlayacaklar. İlerleyen günlerde başvuru formu da web sayfamızda yer alacaktır.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

15 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir