1’lerden 10’lara Kadar Çarpım Tablosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

1’den 10’a kadar çarpım tablosu aritmetik bir liste halinde web sitemize eklendi. 10’lara kadar olan çarpım tablosu özellikle matematik ile yeni tanışmış olan ilköğretim öğrencilerinin en sık baktıkları kavramlar arasında yer almaktadır. Neredeyse her öğrenci çarpım tablosunu öğrenmekte zorlandığından dolayı sizlere çıktı alıp yanınızda bulundurabileceğiniz çarpım tablosunu sunmak istiyoruz.

1’lerden 10’lara kadar olan çarpım tablosunun öğrenilmesinde zorlu çekilmesinin temel nedeni öğrencilerin tabloyu anlayıp kavramak yerine ezber yapmayı tercih etmesidir. Matematik alanında uzman olan kişiler matematiğin ezberi reddettiğini, başarılı olmak için konunun ezber yapmak yerine kavranmasının gerekli olduğunu dile getirmektedir. Sizlerde bu tabloyu ezberlemek yerine anlamayı tercih ederseniz derslerinizde daha başarılı olabilirsiniz.

İnsanların çarpım tablosunu öğrenme konusunda sıkıntı çekmesinden dolayı uzmanlar insanların matematikten soğumaması adına çeşitli yöntemler geliştirmişlerdir. İlerleyen günlerde sizlere kolay bir şekilde çarpım tablosunu nasıl öğrenebilirsiniz hususunda bilgi vereceğiz.

1’lerden 10’lara Kadar Çarpım Tablosu

çarpım tablosuÇarpım tablosu nasıl ezberlenir bağlantısından kolay ezber yapma yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


1 Yorum Yapılmış.

  1. enes diyor ki:

    saol teşekkür ederim sana yorumlarım boşa değil sayende çarpma işlemlerini sorduğumuz anda biliyorum tık diye sana ne kadar teşekkür etsem azdı

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)