20 Dakika Dizisi Oyuncuları, 20 Dakika Oyuncu Kadrosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

20 dakika dizi oyuncuları, 20 dakika oyuncu kadrosu ve 20 dakika dizisi oyuncu isimleri konulu makalemize hoş geldiniz. Çok yakın zamanda başlayacak olan 20 dakika dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla birçok popüler diziye rakip olmaya hazırlanıyor. 20 dakika dizisinin konusu Avrupa da büyük ilgiyle izlenen The Next Three Days adlı diziden uyarlandı.

Türk yapımcıların hazırlamış olduğu dizilerin reyting kurbanı olması üzerine kanal yöneticileri reklam gelirlerini arttırabilmek adına yabancı dizileri Türkçeye uyarlamaya başlamış durumda. 20 dakika dizisinin bir uyarla olmasından dolayı tutulması beklenilmektedir.

20 dakika dizisinde birçoğunuzun severek takip ettiği ve oyunculuğunu beğendiğiniz 2 kişi başrol oyuncusu olarak yer almaktadır. Bu projede yer alan ve sizlerin sevdiği oyuncular Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’tir. İkilinin büyük hayran kitlesinin olması dizinin popülaritesini arttıracaktır.

Tuba Büyüküstün 20 Dakika Dizisi

Tuba Büyüküstün 20 Dakika Dizisi

Engin Akyürek 20 Dakika Dizisi

Engin Akyürek 20 Dakika Dizisi

İlgili oyuncuların bu dizide yer almasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


2 Yorum Yapılmış.

  1. ebru diyor ki:

    cok sevındım

  2. Hasan usmaz diyor ki:

    20 dakika dizisi oyuncuları bence çok iyi bir seçim olmuş. İkisinide çok seviyorum. 20 dakika dizisi oyuncu kadrosu tam ne zaman açıklanacak çok merak ediyorum.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)