Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılı içerisinde bankalarda unutulan hesapların listesi hakkında bilgi almak adına verdiğimiz bağlantıları kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Geçmişten bu güne bankalarda unutulan paralar o kadar birikmiş ki, yetkililer unutulan bu paralar ile ülke dış borcunun ödenebileceğini dile getirmektedir. Bankalarsa unutulan hesapların listesi sorgulama ve öğrenme işlemi verdiğimiz bağlantı aracılığıyla yapılmaktadır. Bağlantı üzerinde yer alan bilgilere dikkat ederek hesaplarınız hakkında nasıl bilgi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bankalarda unutulan hesaplara herhangi bir müdahale yapılmaması durumunda bu hesaplara yetkililer tarafından el koyulacaktır. Mağdur olmamak adına bankalarda unuttuğunuzu düşündüğünüz hesaplarınız varsa en kısa süre içerisinde bu hesapları takibe almanızı tavsiye ederiz.

Bankalarda unutulan hesaplar hakkında bilgi almak için GİRİŞ Yapınız. Zaman içerisinde sorgulama sisteminde yeni bir kanuni düzenleme yapılacak olursa sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.
Bankalarda Unutulan Hesapların Listesi
Bankalarda unutulan hesaplar hakkında eğer ekstra düşünceleriniz varsa bu düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: E-Devlet

17 Yorum Yapılmış.

 1. mustaffa akkaya diyor ki:

  bankalarda unutulan hesap

 2. cengiz diyor ki:

  valla ben bankaya para yatırmıyorum evimde bol mikarda ayakkabı kutusu var bir de para sayma makinam var .bankaya ne gerek var?

  • hunter diyor ki:

   Bu demek oluyorki senin evde ahlaksız işler dönüyor bence .Turk lukle alakanız yok sizin

 3. fırat diyor ki:

  tasarruf tevşik numaramı kaybettım ve ben numarmaı ögrenmeye çalışyorum bana bukonuda yardmıcı olurmsnuz ve bu parayı nesıl alabilirimm

 4. VAHİDE diyor ki:

  aylardır demiyorum ilanından bu yana ZİRAAT BANKASINDAN KEY ödemei istiyorum yok diyorlar çalıştığım okullar gönderdiklerinin listesinide verdikleri halde her kurum birbirinin üzerine atıyor yeter ya devlet kendi alacağına gelince yakamıza yapışıyor ama kendisi verrmiyor ne gibi işlem yapmalıyımki alabileyim.

  • mustafa uzun diyor ki:

   edevlet üzerinden bimer’e şikayet et sorunun büyük ihtimalle çözülür..

 5. harun yahya diyor ki:

  Bankada dedemden kalma bir miktar para çıktı fakat vadesiz hesaba yatırıldığı için para yok olmuş bitmiş. Bu paranın faizli şeklini alabilmem mümkün değilmi?

  • admin diyor ki:

   Harun bey hesaba para ne şekilde yatırıldıysa ol şekilde işlem görür. Dava açsanız dahi kazanamazsınız bu durumda herhangi bir şey yapılamaz.

 6. osman diyor ki:

  ad sorgulanarak kendi adına para olup olmadığını öğrenilebiliyor ancak elinde bankamatik kartı olması şart mı yoksa sadece nufuz cüzdanı ile alınabilir mi bu para.

 7. ahmet pekel diyorki. diyor ki:

  hacı pekel tarafından ahmet pekel adına yatırılmış askere giderken çekilecek diye nasıl alırız.

 8. naci orhan diyor ki:

  bankalarda unutulmuş param olabilir.bilği edinmek istiyorum.

 9. naci orhan diyor ki:

  bankalarda unutulan hesabım varmı

 10. elif dokuzlu diyor ki:

  eşim adıma 1996 yılında para yatırmış fakat benim yeni haberim oldu şubeye gittim bişey demediler acaba parayıduruyomu çekildimi nasıl öğrene bilirim geri alma şansım varmi

 11. gökay pektaş diyor ki:

  ben tasarruf teşfik fon paramı alamadım kaldı ve ben bunu alabilirmiyim.teşekkürler

 12. ismail hakkı tiryaki diyor ki:

  parayı çOk sevmiyOrUm

 13. ahmet sarıgül diyor ki:

  belki biryerden gelen her hangi bir mevduaat adıma yatmış olan

 14. paraya tapan adamın oğlu diyor ki:

  parayı çok seviyorum.
  para unutulurmu yahu anlayamıyorum bunları

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir