Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Çin takvimi günümüzde en çok cinsiyet belirleme konusunda kullanılan takvimlerden birisidir. Çin takvimine göre bebeğin cinsiyetini öğrenme konusunda bilgi almak adına sayfamızda yer alan Çin takvimine göre cinsiyet belirleme konusunda verdiğimiz bilgilere göz atabilirsiniz. Uzmanların büyük bölümü bu takvimde çıkan bilgilerin doğruluğunu savunsa da bilim insanlarından bazıları bu takvimin bir saçmalıktan ibaret olduğunu dile getirmektedir.

Son zamanların en moda yöntemlerinden birisi olan Çin takvimine göre cinsiyet belirleme hususu takipçilerimizin yoğun isteği üzerine hazırlandı. Çin takvimine göre hamile kalan bayanların %80’lik kısmında doğru sonuçların alındığı gözlemlenmiştir. Özellikle kız ya da erkek evlat isteyen kişiler Çin takvimine göre hamile kalmaya devam ediyor. Gebelik tarihinizi belirleyerek bebeğinizin kız ya da erkek olması için bir adım atmış olabilirsiniz.

Bilimsel açıdan pek doğruluğu olmasa bile tüm dünya ülkelerinde yaşayan kişiler bu takvimin vermiş olduğu sonuçlara inandığından dolayı Çin takvimine göre gebe kalmayı tercih etmektedir. Yaşınıza göre hamile kalmanız gereken ayın bulunduğu takvim yazımızın devamında bulunmaktadır. Şimdiden hepinize vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmenizi temenni ederiz.

2014 Çin takvimi cinsiyet belirleme

Bebeğinizin erkek ya da erkek olmasını düşünmek yerine sağlıklı bir evlat sahibi olmak için dua etmenizi tavsiye ederiz. Evlat sahibi olmanın en önemli hususu evladınızın saygılı bir birey olarak yetişmesidir. Bu yüzden çocuğunuza iyi eğitim vermeniz gelecekte sıkıntı yaşamamanız için önemli bir durumdur.
çin takvimine göre cinsiyet belirlemeÇin takvimine göre bebek cinsiyeti belirleme hususunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca sizler bebek cinsiyeti belirleme konusunda ekstra bilgilere sahipseniz bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir