Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Denge TV frekans değerleri çok yakın zamanda değiştirilmiş olduğundan dolayı sizlere Denge TV yeni frekansı hakkında bilgi vereceğiz. Birden bire her gün takip etmiş olduğunuz Denge TV’yi izleyememeye başladıysanız bu durumun temel sebebi ilgili televizyon kanalının frekans değerinin değişmiş olmasıdır. Yeni frekans değerlerini uydu alıcınıza girerek ilgili televizyon kanalını izlemeye devam edebilirsiniz.

Hem Türkçe hem de Kürtçe yayın yapan nasir kanallardan birisi olan Denge TV kısa zaman öncesinde maddi zorluklardan dolayı kapanmıştı. Bu günlerde Denge TV tekrardan açıldı ve hızlı bir şekilde büyük izleyici kitlesine ulaştı. Denge TV yeni uydu frekansı yazımızın devamında yer almaktadır. Eğer evinizde Denge TV’yi izleyemiyorsanız yazımızın devamında yer alan Denge TV uydu frekansını kullanarak bu TV kanalını izlemeye başlayabilirsiniz.

Denge TV Yeni Uydu Frekansı

Denge TV uydu frekansı yazımızın devamında yer almaktadır. Eğer izleyemediğiniz başka TV kanalları varsa ve uydu frekanslarını öğretmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek TV kanallarının uydu frekanslarını öğrenebilirsiniz.

Denge TV Frekansı

Denge TV Uydu Frekansı

Frekans: 12729
Polarizasyon: V – Dikey
Kapsama: Batı
SR: 30000
FEC: 5/6
V-PID: 225
A-PID: 226
UYDU : Türksat 3A

Denge TV frekansında zaman içerisinde herhangi bir değişiklik yapılması durumunda sizlere Denge TV yeni uydu frekansı hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji, Televizyon

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir