Denge TV Frekansı 2014 Uydu Şifresi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Denge TV frekans değerleri çok yakın zamanda değiştirilmiş olduğundan dolayı sizlere Denge TV yeni frekansı hakkında bilgi vereceğiz. Birden bire her gün takip etmiş olduğunuz Denge TV’yi izleyememeye başladıysanız bu durumun temel sebebi ilgili televizyon kanalının frekans değerinin değişmiş olmasıdır. Yeni frekans değerlerini uydu alıcınıza girerek ilgili televizyon kanalını izlemeye devam edebilirsiniz.

Hem Türkçe hem de Kürtçe yayın yapan nasir kanallardan birisi olan Denge TV kısa zaman öncesinde maddi zorluklardan dolayı kapanmıştı. Bu günlerde Denge TV tekrardan açıldı ve hızlı bir şekilde büyük izleyici kitlesine ulaştı. Denge TV yeni uydu frekansı yazımızın devamında yer almaktadır. Eğer evinizde Denge TV’yi izleyemiyorsanız yazımızın devamında yer alan Denge TV uydu frekansını kullanarak bu TV kanalını izlemeye başlayabilirsiniz.

Denge TV Yeni Uydu Frekansı

Denge TV uydu frekansı yazımızın devamında yer almaktadır. Eğer izleyemediğiniz başka TV kanalları varsa ve uydu frekanslarını öğretmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek TV kanallarının uydu frekanslarını öğrenebilirsiniz.

Denge TV Frekansı

Denge TV Uydu Frekansı

Frekans: 12729
Polarizasyon: V – Dikey
Kapsama: Batı
SR: 30000
FEC: 5/6
V-PID: 225
A-PID: 226
UYDU : Türksat 3A

Denge TV frekansında zaman içerisinde herhangi bir değişiklik yapılması durumunda sizlere Denge TV yeni uydu frekansı hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)