Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2013 Hac kayıtları yenileme konulu makalemize hoş geldiniz. 2013 Diyanet Hac kayıt yenilme hususunda detaylı bilgiler resmi makamlarda açıklandı. Yazımızın devamından 2013 hac kayıt yenileme işlemi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hacı adaylarına şimdiden yapacakları ibadetlerin kabul olmasını temenni ederiz.

2013 Hac Kayıtları Yenileme Nasıl Yapılır

2013 Hac kayıtlarının 4Şubat 2013 tarihinde başladığı hakkındaki bilgiyi sizlere daha önce vermiştik. Bu yazı dizimizde ise hac kayıtlarına başvurduğu halde hacca gidemeyenler için kayıt yenileme işlemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sizlerinde bildiği gibi daha önceleri başvurularınızın kabul olmaması durumunda bilakis kendinizin gidip hac kayıt yenileme işlemini yapmanız gerekiyordu. Ancak yapılan yeni düzenlemeyle artık diyanet işleri hac kayıt yenileme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirecektir. Bu yüzden hac kaydınızı yenilemek adına başvuru yapmanız gerekmemektedir.

Hac kayıt yenileme

2013 Hac Başvurusu Formu

2013 hac kayıtları yenileme nasıl yapılır hususunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. Cemal Güllü diyor ki:

    hac yenileme kaydı hakkında bilgi verdiğini ziçin teşekkürler yinede işinizi sağlama almak için müftülüğe gitmenizde fayda var.

  2. Nuh Ergun diyor ki:

    Bu sene ile 7 yıldır hac müracatı yapıyorum.Yaşlandım, ayaklarım ağrımaya başladı. aynı yıl gidenler seviniyor. 7 yıldır bizi hep üzüyorsunuz. Her resmi ve özel kurumlar sırası gelene hizmet veriyor. Milli piyango ile Diyanet KUMAR OYNATIR gibi noterden çekiliş yapıyor. Yaptığınız haksızlıktır. Hesabını Başta Diyanet İşleri Başkanı Sn. Mehmet Görmez ve Bütün ilgililerden soracağım. Benim önüme benim rızam olmadan ,hiçbir sebeple başkasını geçiremezsiniz.Yaptığınız haksızlıktır, günahtır.

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir