Sponsorlu Bağlantılar

Halk Bankası Personel Alımı 2014 Sınavı İş Başvurusu

Sponsorlu Bağlantılar

Halk Bankası eleman alımı yapmaya 2014 yılında da devam edeceğinden dolayı sizlere Halk Bankası 2014 personel alımı sınavı ve Halk Bank iş başvurusu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Halk Bankası bünyesinde uzman yardımcılığı sınavı, lise mezunu personel alımı sınavı ve Halk Bankası memur alımı sınavı gibi sınavlar yapılmaktadır.

Ülke genelinde çok sayıda yeni şubenin açılacak olmasından dolayı ilgili bankanın kurulduğu günden bu yana en yüksek sayıda elemanı bünyesine katması bekleniyor. basvuru.gazi.edu.tr adresi üzerinden Halk Bankası 2014 eleman alımı sınavı hakkındaki bilgiler duyurulacaktır. Bu yıl çok sayıda kişinin sınavlara katılması beklenildiğinden dolayı şimdiden çalışmalara başlamanızda fayda var.

Şubat ayının ortalarında yapılacak olan sınavda yüksek puan alan kişilere işe girmeleri konusunda öncelik verilecektir. B yüzden yüksek puan almanız Halk Bankası ailesine dahil olabilmeniz için önemli bir husustur. Sizlerinde bildiği gibi Halk Bankasına girmek için kendi bünyelerinde düzenlemiş oldukları sınavdan ve mülakattan geçmeniz gerekmektedir. Halk Bankası bünyesinde işe girip geleceğine yön çizmek isteyen takipçilerimiz için geçmiş yıllara ait olan sınav sorularını paylaşmak istiyoruz. Hepinize Halk Bankası Personel Alımı sınavında başarılar dileriz. Çıkmış sorularının tamamına Halk Bankası Çıkmış Sınav Soruları bağlantısından ulaşabilirsiniz.
Halk Bankası Personel Alımı
İndirdiğiniz dokümanlarda yer alan bilgilere göz atacak olursanız ortalama olarak ne tür sorularla muhatap olacağınız hakkında ön bilgi edinebilirsiniz. Yazılı sınavı geçip mülakata girmeye hak kazandıysanız mülakat sınavında özellikle güncel, ekonomik değeri olan haberlerden sorular sorulmaktadır. Bu yüzden sınav tarihine kadar özellikle ekonomiyle alakalı haberleri yakından takip etmenizi tavsiye ederiz.

Halk Bankası devlet bankası olduğundan dolayı iktidara yakın bir profil çizmektedir. Eğer mülakat sınavına girecekseniz iktidara yönelik kötü söylemlerde bulunmamanızı tavsiye ederiz. 2014 Halk Bankası personel alımı sınavına katılacak olan herkese şimdiden başarılar dileriz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


84 Yorum Yapılmış.

 1. yalnız halk diyor ki:

  Hak Bankası personel alımı biz bankacılık bölümü mezunlarının en çok talep ettiği işlerden birisi olduğu için alımların arttırılmasını istiyorum.

 2. Aysel diyor ki:

  2014 personel alım sınavı ne zaman açklanacak

 3. ayşegül diyor ki:

  arkadaşlar yardımcı olalım birbirmize lütfen ya bilgisi olan varsa lütfen yazsın ya neyapmamız gerekiyor bankaya gitsek kimse yardımcı olmayacagını adım gibi biliyoum ne yapmamız gerektiği hakkında bilgı sahibi edin bizleri

 4. ARAZ ÖREL diyor ki:

  mrb açıkögretim son sınıftayım başvuru yapabilirim demi ayrıca sınav her ilde yapılacak mı?

  • admin diyor ki:

   Sınav malesef sadce belirli illerde yapılmaktadır. Mezun olacağınız garantiyse başvuru yapıp sınava dahil olabilirsiniz.

 5. murat diyor ki:

  lıse mezunları gırebılecek mı bu sınava?

  • admin diyor ki:

   Her yıl olduğu gibi bu yılda lise mezunlarına yer verilecek ancak çok sayıda üniversiteli istihdam edileceğinden alınacak olan lise mezunu sayısının az tutulması bekleniyor.

 6. sena diyor ki:

  yaş sınırı kaç?

 7. banu diyor ki:

  Açıköğretim Fakültesi mezunları içinde bu sınavlar geçerli mi? Yaş sınırı genel olarak nedir?

 8. duygu diyor ki:

  4 mart 2013 te yapılacak sınavın başvuru tarihi ne zaman?

 9. Simge diyor ki:

  Başvuru tarihi ve sınav tarihi kesinleşti mi acaba?

 10. şenol diyor ki:

  sınav tarihi ve başvurusu nezaman

 11. sema diyor ki:

  merhaba ben 2008 de kpss puanıyla pazarlaama asistanı olarak halk bankasına girmiştim.6 ay çalştıktan sonra istifa ettm bazı nedenlerden dolayı.tekrar girmek için ne yapmalıyım

 12. gamze çelik diyor ki:

  2013 halk bankası uzman yardımcılığı sınavı ne zaman yapılacak kesin tarihi bilan var mı

 13. gül diyor ki:

  1964 doğumluyum Ticaret Lisesi mezunuyum bu yıl kpss sıvavına girdim 65 aldım herhangi bir yere yerleştirilmedim.Yaş haddinin kalktığını biliyorum halk bankasının banko asistanı olarak sınava girebilirmiyim. Eğer girebiliyorsam 2013 başvurular ne zaman nasıl yapılacak.Cevaplarsanız sevinirim.

 14. bircan diyor ki:

  başvuruyu ne zamn yapacagız neler yapmamız gerekiyor

 15. duygu diyor ki:

  merhaba ön lisans mezunuyum sınava girebiliyormuyum sınav 4 martta ücreti şimdiden mi yatırıyoruz peki lütfen çok acil cewap

 16. selin diyor ki:

  üniversite mezunu olmak sartmı ben ıkı yıllık universte okuyrum son sınf ogrncsyım bılgı verrmsnz gırebılırmıyım sınava

  • admin diyor ki:

   Halk Bankası personel alımı sınavlarına lise, meslek yüksek okulu ve üniversite mezunları başvuru yapabilmektedir.

 17. burcu diyor ki:

  lise mezunuyum bu yıl üniversite hazırlık öğrencisiyim sınava başvurabiliyormuyum

 18. gülşah diyor ki:

  ben lise mezunuyum sınava başvuru yapabilirmiyim

  • Levent diyor ki:

   LİSE MEZUNLARI VERİ GİRİŞ BAZINDA SINAVA BAŞVURU YAPABİLİRLER YANİ BANKO ASİSTANI OLMAK İÇİN

 19. fatma diyor ki:

  sınava girebilmek için yaş sınırlaması var mı?

 20. hava diyor ki:

  mankaya gidip üçret yatıracaktım ama bankada bilgi veremediler nasıl fom dolduracam şifrem yok

 21. mert diyor ki:

  sınav ücreti ne kadar ve ne zamana kadar yatırmamız gerekiyor

 22. ayşe diyor ki:

  sınav tam olarak nezaman ve ücreti enson nezaman yatırabilirim

 23. türkan kızılay diyor ki:

  hangi bankaya yatırmam gerekiyor sınav ücretini

 24. Alex Halk diyor ki:

  Halk bnaskı personel alımı sınavlarına girmeye korkar oldum. Kime sorsam sınava bir yıl olmasına rağmen şimdiden hazırlanmaya başlamış. Emin olun ÖSS sınavın ahazırlanır gibi halk bankası personel alımı sınavına hazırlananlar var. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

 25. Fatma73 diyor ki:

  ticaret meslek lisesi muhasebe mezunuyum mustafa kemal üniversitesi gümrük işletmeyi bitirdim şimdi ise işletme fakültesi mezunuyum E+A2 ehliyetim var sertifikalarım:bilgisayar işletmenligi ingilizce 3 seviyede arapça sertifikası katı ve sıvı kalorifer sertifikası aşçilik ve toplot aşçılıgı sertifikalarım bulunmaktadır. Bilgilerinize arz ederim. 2013 halk bankası personel alımı sınavına girmek istiyorum.

 26. biricik Baru diyor ki:

  2013 de banko görevlisi alım sınavı yapacakmısınız ltfn buradan rica ediyorum genel müdürlüğe nolursunuz banko görevlisi alımı yapın girmek istiyoruz sınav istiyoruz marttan sonra ltfn sınav bekliyoruz

 27. halk bilir diyor ki:

  Halk bankası personel alımı hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. 2013 yılında gerçekleştirilecek olan halk bankası personel alımı sınavına şimdiden hazırlanmaya başladım. Çok kişi bu banka sınavlarına umut bağlamış durumda.

  • şeytan çarpması diyor ki:

   Halk Bankası personela alımı 2013 alım var arkadaşlar. Girmek isteyen 40 TL yatırıp sınava girsin. Zaten Genel Yetenek ve Genel Kültür KPSS için çalışıyorsunuz. Onlar cepte :). Yani KPSS ye hazırlanan kişilerin bu alımlarda hazırlanmayanlara yani “alım varmış gireyim” diyenlere oranla şansı çok çok yüksek. Başvurular bitmek üzere ama elinizi çabuk tutun. Hem KPSS ye girin hem de buna biri olmazsa biri olsun ;)

 28. kuzen lory diyor ki:

  Halk bankası personel alımı sınavları da olması ne olurdu hiç bilmiyorum. Bu banka gerçekten çok istihdam veriyor.

 29. ecrin ceneünt diyor ki:

  tml mezunuyum halk bankasına iş başvurusu yapmak istiyorum

 30. meral yalnız diyor ki:

  Halk bankası personel alımına dair sunmuş olduğunuz yararlı bilgilerden dolayı hepinize teşekkür ederim.

 31. Nesrin Halk diyor ki:

  Hayatımda sadece çok az şeyi bu denli çok arzuladım. Tek hayalim halk bankası personel alımı sınavlarını kazınıp halk bankası bünyesinde çalışmak.

 32. fisun önal diyor ki:

  Halk bankası personel alımı sonuçlarını merakla bekliyorum. Umarım herkes kazanır ve herkesin yüzü güler.

 33. değer uslu diyor ki:

  Bende halk bankası personel alımı 2012 sınavlarını kazanıp halk bankası ailesine katılmayı çok istiyorum. Kazanmam için dua edin arkadaşlar.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)