Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2013 zabıta memuru alan belediyeler, personel alan belediyeler, işçi alan belediyeler nelerdir sorusunu kendimize sorduktan sonra sizleri bilgilendirmek adına bu konuda araştırma yaptık. Zabıta, itfaiye eri alacak belediye sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Yani çıkan büyük şehir kanunu ile birçok il büyük şehir belediyesi oldu. Büyük şehir belediyelerinde istihdam arttırılmasına yönelik çalışmalar yapılacağı için birçok “belediye eleman alımı” yapacak. “Hangi belediyeler eleman alımı yapacak” hususunda bir bilginiz yoksa yazımızın devamından eleman alımı yapacak olan belediyelerin isimlerine ulaşabilirsiniz.

2013 Memur Personel Alacak Belediyeler

Aydın büyükşehir belediyesi
Balıkesir büyükşehir belediyesi
Denizli büyükşehir belediyesi
Hatay büyükşehir belediyesi
Malatya büyükşehir belediyesi
Manisa büyükşehir belediyesi
Kahramanmaraş büyük şehir belediyesi
Mardin büyükşehir belediyesi
Muğla büyükşehir belediyesi
Tekirdağ büyükşehir belediyesi
Trabzon büyükşehir belediyesi
Şanlıurfa büyükşehir belediyesi
Van büyükşehir belediyesi

İlerleyen günlerde diğer “memur alan belediyeler” hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

19 Yorum Yapılmış.

 1. ali arı diyor ki:

  beş yıl tunceli komando tugayında görev yaptım 2012 yılında kendi istegimle bıraktım belediyeniz boş kadrolarından yararlanmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim. Bu işe ihtiyacım var beni seçerseniz pişman olmazsınız.

 2. isa diyor ki:

  2 yıl 2ay UZMAN ERBAŞ OLARAK GOREV YAPTIM KENDI ISTEGIMLE 31.12.2012 DE ISTIFA ETTIM (e)SINIFI EHLİYET SAHIBIYIM IYI DERECEDE BILGISAYAR KULLANIYORUM 2012 BELEDİYENIZDE BOŞ OLAN (ZABITA ,KORUMA VE GÜVENLİK ) KADROLARINDA ACIKDAN ATANMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 3. HASAN BASRİ ŞAHİN diyor ki:

  TİCARET LİSESİ BİLEŞİM TEKNOLOJİLERİ MEZUNUYUM 2012/2 KPSS DEN 72 PUAN ALDIM.2013 DE KOCAELİ ÜNÜVERSİTESİ YEREL YÖNETİMLERİ BİTİRDİM BELEDİYELERDE BANA UYGUN BİR POZİSYONA YERLEŞTİRİLMEK İSTİYORUM.

 4. cafer diyor ki:

  4 YIL UZMAN ERBAŞ OLARAK GOREV YAPTIM KENDI ISTEGIMLE 31.12.2012 DE ISTIFA ETTIM (B)SINIFI EHLİYET SAHIBIYIM IYI DERECEDE BILGISAYAR KULLANIYORUM 2012 BELEDİYENIZDE BOŞ OLAN (ZABITA ,KORUMA VE GÜVENLİK ) KADROLARINDA ACIKDAN ATANMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 5. SERAP diyor ki:

  BEN KPSS DEN 61 PUAN ALDIM TİC.MESL.LİSESİ MUHASEBE MEZUNUYUM BİLGİSAYAR İŞLT. VE MUHASEBE SERTİFİKAM VAR BELEDİYENİZDE ÇALIŞMAK BANA ÇOK BÜYÜK ONUR VERİR İSTANBULDA OTURUYORUM.TEŞEKKÜRLER

 6. ORHAN ÇOŞKUN diyor ki:

  10 yıl uzman jandram çavuş olarak çalıştım ve kendi isteğim ile istifa ettim. açıktan atanma yoluyla memurluğa giriş yapmak istiyorum.

 7. bestami diyor ki:

  6 yıldır uzman çvş olarak görev yapmaktayımmm.28 aralık 2013 itibarıyla sözleşmem bitiyor.belediyenizin boş kadro ünvanlarından yararlanmak istiyorum.

  • Kata_Empi diyor ki:

   Kardeşler,abiler burası belediye forumu değil.Aciz aciz şeyler yazıp kendinizi ve meslekteki diğer kardeşlerinizide küçük duruma düşürmeyin.

 8. sinan diyor ki:

  buraya yazınca sizi alacaklarınımı zannediyorsunuz ne adamsınız ya valla bi bitmediniz

 9. ALAATTİN diyor ki:

  3 YIL SEKİZ AY UZMAN ÇVŞ OLARAK GÖREV YAPTIM HAKKARİ YÜKSEKOVADA ŞEHİT KARDEŞİM BELEDIYENIZDE BOŞ KADRONUZ VARSA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ SAYGILARIMLA

 10. kemal diyor ki:

  2.5 yıl uzman erbaş olarak görev yaptım kendi isteğimle 31.12.2012 de ıstıfa ettim (b)sınıfı ehliyet sahibiyim iyi derecede bilgisayar kullanıyorum 2012 kpss puanım (62)belediyenizde boş olan (zabıta ,itfaiye,koruma ve güvenlik ) kadrolarında açıktan atanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 11. MURAT diyor ki:

  4 YIL UZMAN ERBAŞ OLARAK GOREV YAPTIM KENDI ISTEGIMLE 31.12.2012 DE ISTIFA ETTIM (B)SINIFI EHLİYET SAHIBIYIM IYI DERECEDE BILGISAYAR KULLANIYORUM 2012 KPSS PUNAIM (60)BELEDİYENIZDE BOŞ OLAN (ZABITA ,KORUMA VE GÜVENLİK ) KADROLARINDA ACIKDAN ATANMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 12. mehmet diyor ki:

  2 yıl uzman cvş olarak görev yaptım ve kendi iateğimle sözleşmemi fes ettim ve iş arıyorum

 13. Ferdi diyor ki:

  2 yıl 8 ay uzman çvş olarak HAKKARİ/ŞEMDİNLİ’DE görev yaptım.şuan iş arıyorum bana yardımcı olacağınızı umuyorum saygılar

 14. hikmet vergili diyor ki:

  10 senelik uzman çavuşluk yaptım 2012 yılı ocak ayında istifa ettim 1 senedir başvurmadığm kapı kalmadı belediyelere gittim alım var ve torbilin varsa işte var boş kadro var iken yok oluyor ve tanıdıklarını alıyorlar bu bizim hakkımız biz bu devlete 10 sene canımız bahasına törürle catıştık ailemiz bizimle onlarda hep korkuyla yaşadı bu nasıl adalet saygılar her kez sesini duyursun bu haksızlıklara dur deyin artık benimde bir dayım yok ki bana iş versin

 15. emrullah ceylan diyor ki:

  4 uncu komando tugayı 4 uncu komando taburu tuncelı de 2 yıl 1 ay 30 gun olan sozlesmem 31.12.2012 de sona erdı kendı ıstegımle uzman çavuşluktan ayrıldım.sozlesme yenılemedım.ıhtıyac olan beledıyelerde zabıta lık yada baska kadrolu yerlerde calısabılırım.benı bılgılendırırsenız sevınırım.arz ederım.

 16. EMRAH KAYA diyor ki:

  Yüksekova dağ ve komando tugay komutan yardımcılığında iki yıla aşkın uzman çavuş olarak görev yaptım 31.12.2012 tarihin de kendi isteğimle sözleşmemi fesh ettim belediyeniz de boş kadro ve unvanların da çalışmak istiyorum bilginize arz ederim.

 17. HARUN KAYA diyor ki:

  5 yıldır kayseri komando tugayında uzman çavuz olarak görev yapmaktayım 31-12 2012 tarıhinde sözleşmem bittiğinden dolayı ailevi nedenlerden dolayı istifa ettim belediyenizin boş kadrolarındsn yararlanmak istiyorum teşekkürler…..

 18. ORHAN YAMAN diyor ki:

  4 yıldır uzman çvş olarak görev yapmaktayımmm.31 aralık 2012 itibarıyla sözleşmem bitiyor.belediyenizin boş kadro ünvanlarından yararlanmak istiyorum.

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir