Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği burslardan birisi olan PYBS bursları katılımın çok yüksek olmasından dolayı sadece başarılı ve durumu kötü olan öğrencilere verilmektedir. 2013 PYBS burs ücreti ne kadar sorusunu soran takipçilerimizi bilgilendirmek adına PYBS bursları hakkında araştırma yaptık ve elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşamaya karar verdik. Sizlerde PYBS ücretlerini merak ediyorsanız yazımızın devamından detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hak eden kişilerin bu bursu almasını temenni ederiz.

2013 PYBS Burs Ücretleri Ne Kadar?

PYBS bursları karşılıksız olarak verilen bir burs türüdür. Ortaokul sıralarında bu bursu almaya hak kazananlar lise eğitimleri sürecinde de PYBS burslarından yararlanmaya devam etmektedir.

2013 PYBS burs ücretleri 3 ayda 1 yatmakla birlikte 320 TL olarak verilmektedir. Kısa zaman içerisinde PYBS burslarında iyileştirme yapılıp Burs ücretlerinin arttırılması bekleniyor. PYBS burslarında meydana gelebilecek olan değişimleri elimizden geldiğince sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

PYBS Bursluluk Sınavını Kazanmak İçin Kaç Puan Almak Gerekir

2013 PYBS burs ücretleri ne kadar konusunda öğrenmek istediklerinizi yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: ÖSYM

3 Yorum Yapılmış.

 1. ece diyor ki:

  ne zmn yatacak bu yaaaaa

 2. aaaaaaaaaaaa diyor ki:

  10.sınıftan 318 aldım genel başarı sıram 8206 kazanır mıyım ve burs için okula müracat gerekli mi 22 ağustosda açıklanacak diyorlar kazanıp kazanamama durumu

 3. Tugce diyor ki:

  Ben baktım bugün yoktu yani 3 Nisan 2013 öğle vaktı.
  Ne zaman yatacak lütfen bilgi verirmisiniz?

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir