PYBS Bursluluk Sınavı Kaç Puanla Kazanılır 5 6 7 8 9 10 11 Sınıflar 2014

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bursluluk sınavını kazanmak için kaç puan almak gerekir ve PYBS bursluluk sınavı kaç puanla kazanılır gibi sorular PYBS sınavına çok az bir zaman kalmış olmasından dolayı mera edilenler arasında yer almaktadır. 6. Sınıf, 5. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıflar bursluluk sınavı kaç puanla kazanılır sorusuna sevap bulamadıklarından dolayı sizlere elimizden geldiğince bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Devlet Parasız Yatılılık Bursu kaç puanla kazanılır gelin birlikte öğrenelim. PYBS sınavında öğretmen çocuklarına torpil yapıldığına dair söylentiler yer almaktadır. Eğer elinizde kanıtlarınız varsa MEB şikayet dilekçesi gönder bağlantısından yetkili kişilere durumu bildirebilir ve mağduriyetin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

PYBS sınavı ile alakalı yetkililerin yayınlamış oldukları tablo makalemizin devamında yer alıyor. Her geçen yıl PYBS sınavına giren kişi sayısı arttığından dolayı taban puanlar yükselmektedir. Emin olun önümüzdeki sınavda listede yer alan puanların üstünde puanlar taban puan olacaktır. Rakiplerinize fark atıp ilgili bursu kazanmak adına çalışmalarınıza hız vermenizi tavsiye ederiz.
PYBS TABAN PUAN
PYBS bursluluk sınavını kazanmak için kaç puan almak gerekli hususunda sizlerde bildiklerinizi ya da öğrenmek istediklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar


242 Yorum Yapılmış.

  1. sena irem diyor ki:

    5. sınıf 432 puan aldım kazanabilir miyim? yada nereden öğrenecez kazanıp kazanmadığımızı

  2. nisa diyor ki:

    7. sınıf 368 puanla kazanmış mıyımdır?

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)