Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mevlid Kandili sizlerinde bildiğiniz gibi Peygamber Efendiğimiz doğduğu gündür. Mevlid Kandili mesajları, resimli Mevlid kandili mesajları ve Facebook resimli Mevlid kandili mesajları İslam dünyasında yer alan mümin kardeşlerimizin yakınlarının kandilini kutlamaları ve bu önemli günü hatırlatmaları adına hazırlanmıştır.

Özellikle Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında kullanabileceğiniz en güzel resimli Mevlid kandili mesajlarını web sayfamızda bir araya getirdik. Mevlid kandili sizlerinde bildiği gibi peygamberimizin doğum günü olarak kutlanmaktadır. Yüce Allah bu kutsal günde yapılan duaları geri çevirmeyecektir.

Resimli Mevlid Kandili Mesajları Facebook Paylaş

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller.

Mevlid Kandili gecesini ve gündüzünü bol ibadet ile geçirmeye özen gösterin. Yapacağınız ibadetlerin şimdiden Allah katında kabul olmasını temenni ederiz.

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Tüm İslam dünyasının kandili mübarek olsun!

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Bu özel günde hanenizim bereketlenmesini ve tüm sıkıntılarınızın son bulmasını temenni ederiz.

Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili sıkıntılarınızın yok olduğu, içinize huzurun dolduğu bir gün olsun.

Mevlid Kandili Mesajları

Her kim Mevlid Kandili gecesini ibdetle geçirirse günahları bağışlanır.

Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili gecesinde dilinizden Allah ve Peygamber kelimelerinin düşmemesini dileriz.

Mevlid Kandili Mesajları

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakişınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınonız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Mevlid kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Mevlid Kandili Mesajları

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun.Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Allah”ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Allah”ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Kandiller ne zaman bağlantısından en yakın kandil tarihleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Dini, Güzel Sözler

2 Yorum Yapılmış.

  1. hasan huseyin diyor ki:

    kandiliniz mubarek olsun

  2. Vehbi diyor ki:

    Mevlüt kandilin mübarek olsun

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir