31 Aralık 2012 Okullar Tatil Mi? Yılbaşında Okullar Kaç Gün Tatil

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

31 Aralık 2012 tatil mi? 31.12.2012 pazartesi tatil mi? 31 Aralık 2012 Pazartesi gününe denk geldiğinden ve yeni yıl arifesi olduğundan birçok öğrenci bu günün tatil olup olmadığını merak etmektedir. Şüphesiz dünya ülkeleri içerisinde en çok tatil yapan ülkelerden birisi de ülkemizdir. Bu yüzden tatil kelimesini duyduğumuzda içimizi ayrı bir sevinç gelmektedir. Bu yazı dizimizde siz değerli takipçilerimizi yılbaşında okullar kaç gün tatil olacak hususunda bilgilendirmeye çalışacağız.

31 Aralık 2012 Okullar Tatil Mi? Yılbaşında Okullar Kaç Gün Tatil

31 Aralık 2012 pazartesi günü okullar tatil olmayacak. Ancak resmi makamların son bir değişiklikle özellikle ilkokulları yarım gün tatil etmesi bekleniyor. Yılbaşında toplamda 1 gün tatil yapılacak. Oda 1 Ocak 2013 tarihidir. Tatilin azı çoğu olmaz diyoruz ve bu 1 günlük tatilinizi iyi değerlendirmenizi temenni etmekteyiz.

Yılbaşında kaç gün tatil olacak hususunda şimdilik sizlere aktaracaklarımız bunlardan ibaret. Sizlerde bu konuyla alakalı düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yeni Yıl Tebrik Kartları

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


7 Yorum Yapılmış.

 1. emre diyor ki:

  ya bu nasıl iş ben lise öğrencisiym saat 5te okuldan çıkıyoruz 1 buçuk saat sora eve gidiyoruz yarım olsa da bi sevab işleseniz bari

 2. hülya diyor ki:

  ben işciyiim yılbaşı arifesi yarım gun tatilmi

 3. Maden Mermerci diyor ki:

  31 Aralık 2012 tatil değil arkadaşlar. Bende çok heveslenmiştim am o günde okul yolu göründü. Ben devamsızlık yapmamak için rapor alacam gitmicem okula siz ne yapacaksınız bir düşünceniz varmı.

 4. beyazıt diyor ki:

  31 aralık 2012 günü ve ertesi gün yani 1 Ocak 2013 Salı Günü Resmi Tatil olarak belirlendi.Bu nedenle bankalar,sağlık merkezleri ve hastahaneler,okullar 2 gün tatil.

  Vatandaşlarımızın bu nedenle dikkatli olmaları randevularını ona göre ayarlamaları gerekmektedir.Resmi Yazının gelmesi bekleniyor.

 5. burcu diyor ki:

  offffff ya 1 gün tatilde nereye gidebilirizki tatilin 1 günümü olurmuş

 6. HALİL diyor ki:

  Tatili 4 gün yapsınlar ne olur.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)