Sponsorlu Bağlantılar

7 Güzel Adam Oyuncuları Kadrosu TRT 1

Sponsorlu Bağlantılar

Yep yeni bir dizi olan 7 güzel adam dizisi ekranların en çok takip edilen televizyon kanallarından birisi olan TRT 1 kanalında yayın hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. 7 Güzel Adam oyuncuları ve oyuncu kadrosu dizi severler tarafından merak edildiğinden dolayı sizlere ilgili dizide rol alacak olan oyuncular hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Dizi hakkında bilgiler yeni yeni sosyal medyaya düşmeye başladığından dolayı sizlere ilerleyen günlerde daha fazla bilgi vereceğimize emin olabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yedi güzel adam dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy, Uraz Kaygılaroğlu, Baran Akbulut, Bora Cengiz ve Mert Asker gibi isimler rol almaktadır. Kahramanmaraş ilinde çekimlerine başlanacak olan dizinin konusu şu anda sır gibi saklanmaktadır. İlerleyen günlerde yapımcılar tarafından yeni bilgiler verildikçe sizlerle bu bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.
7 Güzel Adam DizisiTRT 1 7 güzel adam dizisi oyuncuları hakkında sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


1 Yorum Yapılmış.

  1. berfin diyor ki:

    Güzel dizi K.Maraşımızda çekiliyor.Çok mutluyum şehrimizde bir dizi çekildiği ve çok sevdiğim Uraz KAYGILAROĞLU’nu,Bora CENGİZ’i görme fırsatım olduğu için… :):)):)

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

17 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)