Anafen 6. 7. Ve 8. Sınıf Sınıf Belirleme Sınavı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Anafen 6. 7. Ve 8. Sınıf sınıf belirleme sınavı soruları hakkında bilgiye ihtiyacım var. Tembeller sınıfına gitmekten korkuyorum bu yüzden çıkma ihtimali olan soruları ezberleyip en çalışkan sınıfa gitmek istiyorum. Anafen sınıf belirleme sınavı hakkında bilgi vermenize ihtiyacım var. Bana bu konuda yardımcı olacağını düşünüyorum. Anafen dershanesi çok başarılı oraya giden bütün tanıdıklarım iyi yerleri kazandı. Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle eğitim hayatınızda başarılar dileriz. Sorulara önceden çalışmanız yanlış yerleşmeye sebep olacağından bir büyüğünüz olarak sizlere sorular hakkında bilgi vermeyi uygun görmüyoruz. Üniversite okumuş birisi olarak sizlere şunu söylemek isterim. Üniversiteye girmek için dershaneye gittiğimde en tembellerin olduğu sınıfa yerleşmiştim. Bu duruma bende sizin taktığınız gibi takmıştım ama en başarılı sınıfta olanlar aynı bölümü kazandım. Birde şu var çok başarılı öğrencilerin performansına ayak uyduramayacağınız için bu sizin adınıza zararlı bir tercih olur. Sınıf belirleme sınavında yapabildiğiniz soruları yapın ve diğerlerini boş bırakın. Bu sayede seviyeniz olan sınıfa düşersiniz ve ilgili öğretmenler eğitimlerini seviyenize göre verirler. Bu dediklerimizi uygularsanız daha başarılı olacağınız inancındayım.

Anafen Dershanesi

Anafen dershanesi eminim ki dediğiniz kadar başarılıdır. Doğru bir dershane seçimi yaptığınız için ayrıca tebrik ederiz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


1 Yorum Yapılmış.

  1. ali dara çağala diyor ki:

    anafen çok iyi bir dershane

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)