Aramızda Kalsın Dizisi Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Star TV oyuncu kadrosu sayesinde herkesin beğeneceği Aramızda Kalsın dizisine ev sahipliği yapacak. Çok yakında başlayacak olan Aramızda Kalsın dizisi oyuncuları belli oldu. Dizi severlerin ilgili dizi hakkında bilgi istemesinden dolayı sizlere Aramızda Kalsın dizisi oyuncu isimleri hakkında bilgi vermeye karar verdik. Ayrıca Aramızda Kalsın dizisi konusu hakkında da makalemizden bilgi edinebilirsiniz.

2013 Eylül ayında yayınlanacak olan dizinin TMC film tarafından çekileceği bilgisine ulaşmış durumdayız. Son zamanlarda özellikle yeni dizilerin kötü reytingler nedeniyle ekranlara veda etmesi dizi yapımcılarını tedirgin etmeye devam ediyor. Ekonomik sıkıntıya düşmemek adına yeni sezonda seyirci ile buluşacak olan dizilerin sıkı bir elemeden geçtikleri bilinmektedir.

Başarılı olacağına inanılmasından dolayı Aramızda Kalsın dizisine Star TV ekranlarında yer verilme kararı alındı. Aramızda Kalsın dizisi oyuncuları sırasıyla şöyle: Fatih Artman, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk.

Bu arada dizinin adı sizlerinde bildiği gibi Yadigar idi son alınan karar ile dizinin adı Aramızda Kalsın olarak değiştirildi.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)