Sponsorlu Bağlantılar

Askerlik Yeri Öğrenme 2014 Askere Nereye Düştüm Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

TC kimlik numarası ile askerlik yeri öğrenme, askere nereye düştüm sorgulama, askerlik yeri neresi sorgulama ve askerlik yeri öğrenme konuları askere gidecek olan gençlerin en çok merak ettikleri arasında yer almaktadır. 2014 yılı içerisinde askere gidecek olan kişilerden birisiyseniz makalemizden askerlik yeri sorgulama nasıl yapılır hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Önceleri askerlik yerinizin nereye çıktığını öğrenmek için askerlik şubesine gitmeniz gerekiyordu. Yeni geliştirilmiş olan e-devlet sistemi sayesinde artık askerlik şubesine gitmeden, e-devlet şifreniz atacılığıyla internet ortamında askerliğinizin nereye çıktığını öğrenebilirsiniz.

Askere gitme zamanı yaklaştığı için takipçilerimizi bilgilendirmek adına askerlik yeri sorgulama işlemi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Askere gidecek takipçilerimizin kendilerine en çok sordukları sorular arasında yer alan bu soruları web sayfamızdan elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız. Verdiğimiz bağlantılar sayesinde askerlik yeri sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.askerlik yeri sorgulama öğrenme

Vatan borcunu ödemek için askere gidecek olan tüm vatan bekçilerine şimdiden hayırlı teskereler dileriz. Askerlik görevinizi nerede yapacağınızı internet ortamından yararlanamıyorsanız askerlik şubesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca ASAL resmi web sitesi üzerinden askerlik hakkında detaylı bilgi almanız da mümkündür. E-devlet şifreniz varsa makalemizin devamında yer alan bağlantıyı kullanıp e-devlet şifreniz aracılığıyla askere nereye düştüğünüzü de öğrenmeniz mümkün. Hepinize şimdiden hayırlı teskereler.

Askerlik Yeri Sorgulama Öğrenme

Askerlik Yeri sorgulama işlemi için detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Eğer verdiğimiz bağlantıdan askerlik yeri sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlamadıysanız. Askerlik yeri öğrenme işleminin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiye sayfamızdaki videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT şubesine giderek 1 TL karşılığında temin edebilirsiniz. E devlet şifrenizi aldıktan sonra unuttuysanız tekrar şifre alabilmek için 10 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Askerlik yeri sorgulama işleminden sonra askerliğinizin çıktığı yerleri yorum olarak yazarak kendinize yol arkadaşı bulabilirsiniz.

Komando Şarkısı

Askerlik görevinize kısmende olsa adapte olabilmek adına sayfamızda yer alan asker resimlerine göz atabilirsiniz.

Askerlik yeriniz belli olduysa askere giderken neler almalıyız bağlantısından yanınızda götürmeniz gereken şeyler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer askerliğinizi tecil ettirdiyseniz askerlik tecil durumu sorgulama bağlantısından da son tecil tarihinizi öğrenmeniz mümkün. Askerlik yeri sorgulama ile alakalı bilgiler sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


57 Yorum Yapılmış.

 1. asker hasan diyor ki:

  askerlik yeri sorgulama konusunda vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Askerlik yeri öğrenme beni bir hayli heyecanlandırdı.

 2. sener diyor ki:

  Askerligim nereye dustu

 3. erhan diyor ki:

  askerliğimin nereye cıktığını öğrencem ama e devlet şifresini bilmyorum nasıl öğrenebilirm arkadaslar yardımcı olurmusnuz?

 4. özgür diyor ki:

  nereye düstüm

 5. kubilay diyor ki:

  nereye dustun acaba

 6. onur diyor ki:

  askerliğimi nerde yapcam nasıl örenebilirim

 7. ahmet diyor ki:

  acemi birliyim nere düştü örenmek istiyorum

 8. fatma kaşlı diyor ki:

  buldurda askerlik yaıyor ali göndoğdu

 9. Ahmet KAYA diyor ki:

  merhaba
  ben askerlik şubeye kasım ayının yirmisi gibi gittim ve tecili bozdurdum şubat ayında askersin dediler ne zaman gideceğim yer belli olur acaba
  saygılarımla…

 10. enes diyor ki:

  askerlik yerimi ögrenmek istiyorum

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)