Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Avut maaşları ne kadar ve 2013 Avukatlar ne kadar maaş alıyor? Kızımı bir avukat istiyor. Devlet teşebbüslü bir kuruluşta memur olarak çalışıyor. Kendisi 3500 TL maaş aldığını söyledi ancak ben kızımın evlenince sıkıntı çekmesini istemediğimden avukatların ne kadar maaş aldıklarını öğrenmek istiyorum. Damadım olacak kişinin belirttiği rakam doğru mudur? Avukat maaşları ne kadar ve 2013 avukatlar ne kadar maaş alıyor konusunda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Avukat Maaşları 2013 Avukatlar Ne Kadar Maaş Alıyor

Sayın takipçimiz bir anne olarak sizi anlıyoruz ancak bu kadar paracı olmamanızı tavsiye ederiz. Paradan çok kızınızı mutlu edebilecek birisiyle kızınızın evlenmesi sizin için daha önemli olmalı. Devlette avukatlar 3700-4000 TL arasında maaş almaktadır. Özel şirketlerde çalışan avukatlar ise 5000-10000 TL arasında maaş almaktadır. Verdiğiniz bilgilere göre damadınızın almış olduğu maaş doğrudur.

Avut maaşları ne kadar ve 2013 Avukatlar ne kadar maaş alıyor hususunda aklınıza takılan diğer şeyleri yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

3 Yorum Yapılmış.

 1. gaye güler diyor ki:

  3500- 3700 falan ama devlette çalışmak iyi değil

 2. kübra diyor ki:

  ortalama devlette çalışan bir avukat nekadar maaş alır?

 3. mehmet ay diyor ki:

  hem devlet dairesinde çalışıp hemde özel bürolarda avukatlık yapılabilir mi?
  Acaba

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir