Avukat Maaşları 2013 Avukatlar Ne Kadar Maaş Alıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Avut maaşları ne kadar ve 2013 Avukatlar ne kadar maaş alıyor? Kızımı bir avukat istiyor. Devlet teşebbüslü bir kuruluşta memur olarak çalışıyor. Kendisi 3500 TL maaş aldığını söyledi ancak ben kızımın evlenince sıkıntı çekmesini istemediğimden avukatların ne kadar maaş aldıklarını öğrenmek istiyorum. Damadım olacak kişinin belirttiği rakam doğru mudur? Avukat maaşları ne kadar ve 2013 avukatlar ne kadar maaş alıyor konusunda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Avukat Maaşları 2013 Avukatlar Ne Kadar Maaş Alıyor

Sayın takipçimiz bir anne olarak sizi anlıyoruz ancak bu kadar paracı olmamanızı tavsiye ederiz. Paradan çok kızınızı mutlu edebilecek birisiyle kızınızın evlenmesi sizin için daha önemli olmalı. Devlette avukatlar 3700-4000 TL arasında maaş almaktadır. Özel şirketlerde çalışan avukatlar ise 5000-10000 TL arasında maaş almaktadır. Verdiğiniz bilgilere göre damadınızın almış olduğu maaş doğrudur.

Avut maaşları ne kadar ve 2013 Avukatlar ne kadar maaş alıyor hususunda aklınıza takılan diğer şeyleri yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


2 Yorum Yapılmış.

  1. kübra diyor ki:

    ortalama devlette çalışan bir avukat nekadar maaş alır?

  2. mehmet ay diyor ki:

    hem devlet dairesinde çalışıp hemde özel bürolarda avukatlık yapılabilir mi?
    Acaba

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)