Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kışın canımızı tutan bir nebzede olsa hasta olmamıza mani olan yelekler çoğu hanım tarafından vazgeçilmez bir giyimdir. Bu yazı dizimizde sizlerle bu yılın en çok rağbet gören yelek modellerini paylaşmak istiyoruz. Sayfamız üzerinden beğenmiş olduğunuz yelek modellerini ister çeyizinize koymak için isterseniz gündelik yaşamda örmek için kullanabilirsiniz. Çoğu kişi bırakın bu babane geleneklerini desede özünü unutan insan kendisin unutur bunu göz önünd bulunduralım lütfen. Bu yılın en moda yelek örneklerine gelin bir göz atalım. iyi günlerde giymenizi temmenni ederiz. Sizlerinde kendisine haz yelek örnekleriniz var ise iletişim kısmından bizlerle irtibata geçerek yelek örneklerinizi paylaşabilirsiniz.

En Yeni örme Yelek örnekleri

yelek örnekleri

yelek modelleri

yelek modelleri

Bunlar tam çeyizlik. iyi günlerde giymenizi temenni ederiz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler

2 Yorum Yapılmış.

  1. kuzgun meral diyor ki:

    Yelekistan bende senin gibi en üstteki kahverengi yeleği çok beğendim ve çeyizime koydum. Paylaşım için çok teşekkürler. Örneğide çok kolay 2 günde bitirdim.

  2. yelekistan diyor ki:

    Bu kahve rengi yeleğe bayılmış durumdayım. Acilen bu kahve rengi yeleğin örneğini çıkarıp çeğizime yapmam lazım. Paylaşım için teşekkür ederim.

12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


saatlerin anlamları