Burcu Biricik Kimdir? Kaç Yaşında Vikipedi Boyu Kilosu Biyografi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Burcu Biricik hayatı, kimdir, kaç yaşında, Burcu Biricik vikipedi, nereli ve Burcu Biricik biyografi bilgileri ünlü oyuncunun ekranların en sevilen dizilerinden birisi olan beni böyle sev dizisinde rol almasından dolayı hazırlanmıştır.

Seyirci karşısına ilk olarak düşman kardeşler dizisinde rol alarak çıkan güzel oyuncu şimdilerde TRT ailesinin en çok izlenen dizilerinden birisi olan beni böyl sev dizisinde rol almaktadır. Popüler yaşama ilk olarak model olarak başlamış olan oyuncunun ayrıca güzellik yarışmasından almış olduğu derece de bulunmaktadır.

Burcu Biricik Kimdir?

Burcu Biricik doğum tarihi 04 Mayıs 1989’dur. Antalya ilinde dünyaya gelen oyuncu mesleği gereği uzun zamandan beri istanbul ilinde yaşam sürüyor. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu olmasına rağmen mesleğini yapmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer aldı. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Ünlü oyuncu 1.75 boylarında ve 58 kilo ağırlığındadır.

Burcu Biricik Resimleri

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)