Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Burun içi neden kurur – Burun içi kurumasının nedenleri nelerdir. Özellikle geceleri yatarken burnumun içi aşırı derece kurumakta. Burun kurumasından dolayı geceleri uyuyamamaktayım. Burun kuruması neden olur bu burun kurumasına dair bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden yapacağınız bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz burun kurumasının bir çok nedeni olabilir. Bazen rüzgar bile burun içinizin kurumasına neden olabilir. Burnunuzu nemlendirmek için badem yağı veya tuzlu su buharı uygulayınız. Eğrt bunlara rağmen burun kuluğunuz geçmiyor ise en kısa zamanda uzman bir doktora görününüz bu olayı hafife almayın. Eczanelerden onun bunun tavsiyesi ile ilaç almayınız. Şikayetleriniz halen devam ediyorsa bir doktora gidiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. murat diyor ki:

    ben yılardır burun tıkanıklığı çekiyorum ve ne zaman burnum tıkansa şiddetli baş ağrısı çekiyorum izmirdeki bütün devlet ve özel hastanelere gittim sayısız filim tomogrofi çektiler ama sonuç alamadım yaşam kalitem sıfır işe gidemiyorum derdimi kimseye anlatamıyorum baş ağrısı yüzünden pisikolojim bozuldu intihar edeceğim diye çok korkuyorum kimse derdime derman bulamıyor hava soğukken iyiyim ama sıcakta hemen başım ağrıyor bu pisikolojik değil hiç bir ağrı kesici kesmiyor sadece arveles 25mg kesiyor arvelesi içiyorum yarım saat sonra ağrı kesiliyor çoğu zaman burnum tıkanıyor suyla temizliyorum rahatlıyorum ama bu sürekli işle yaramıyor sanki sünüslerim dolu alnımda basınc oluyor eğilip kalkınca baş ağrısı şiddetleniyor özelikle yaz aylarında yanımda su eksiltmiyorum sürekli burnuma çekiyorum yoksa kuruyor dayanacak gücüm kalmadı kaç tane tomogrofi çektirdim sinüzit yok diyorlar alerji testi yaptırdım temiz çıktı bana yol gösterin çok kötü durumdayım.

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


saatlerin anlamları