Darıca Farabi Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Darıca Farabi devlet hastanesi internetten randevu alma sistemi geliştirildiği günden bu yana en yoğun talebin yaşandığı hastanelerden birisi haline geldi. Darıca Farabi devlet hastanesi randevu alma işlemi hem telefon aracılığıyla hem de online sistem olan internet aracılığıyla gerçekleştirebilmektedir.

Darıca Farabi devlet hastanesinde yer alan teknolojik imkanlar ilgili hastanenin sadece bulunduğu ilde değil diğer illerde de popüler bir hastane olmasını sağlamıştır. Yaşadığı ilde yer alan hastanelerin teknolojik imkanlarının yetersiz olmasından dolayı birçok kişinin Darıca Farabi randevu alma sisteminden yararlanıp ilgili hastaneye tedavi olma amacıyla geldiği bilinenler arasında yer alıyor.

Sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanarak Darıca Farabi devlet hastanesi randevu alma, laboratuar sonuçları öğrenme, ulaşım bilgileri be telefon numarası gibi konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Darıca Farabi devlet hastanesi randevu

Darıca Farabi devlet hastanesi telefonla randevu almak için ücretsiz olan ALO 182 numarasını arayıp randevu alabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeden telefon görüşmesi dışında herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan bu sistem sayesinde internete bağımlı kalmadan randevu almanız mümkün.

Darıca Farabi devlet hastanesi Adresi: Darica Farabi Devlet Hastanesi Fevzi Çakmak Mah.Dr.Zeki ACAR Cad.No.62 Darica/KOCAELI

Darıca Farabi devlet hastanesi telefon numarası: (0262) 656 43 44

Darıca Farabi devlet hastanesi mail adresş: bilgi@daricafarabidh.gov.tr

Telefondan randevu almak yerine internet üzerinden randevu almak istiyorsanız RANDEVU bağlantısını kullanabilirsiniz. İnternetten randevu alma sistemi gece 12′den sonra yenilenmektedir. Eğer boş yer bulamazsanız bir sonraki gün 12′den sonra tekrar randevu almayı deneyiniz. Durumunuz çok ciddiyse ve bu durum sağlığınızı ciddi manada olumsuz etkiliyorsa hastanelerin acil servislerine gidin. Acil servislerde yapılan incelemeler sonrasında sizleri ilgili birimlere direkt olarak sevk edeceklerdir

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde yeptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz. Laboratuvar sonuçları taleplerin aşırı derecede yoğun olmasından dolayı kimi zaman gecikebilmektedir. Sonuçlara hemen ulaşmak istiyorsanız elirli ücret ödeyerek gerekli tahlilleri özel kurumlarda da yaptırabilirsiniz. Özellikle vücuttan alınan şüpheli parçalar kanser olup olmadının öğrenilmesi adına çeşitli testlere tabi tutulmaktadır.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Resimleri

Darıca Farabi Devlet Hastanesi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Randevu Alma Video Anlatım

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Randevu Alma” sistemiyle alakalı aklınıza takılanları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca hastanenin olumlu ve olumsuz yönlerini de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


3 Yorum Yapılmış.

 1. meral kazım diyor ki:

  Annem darıca farabi devlet hastanesinin ortopedi servisinden uzun zamandan beri tedavi elıyordu. Ortopedi servisinde yer alan doktorların tamamına canı gönülden teşekkür ederim. İyileşmez dedikleri annemi büyük emek sarf ederek iyileştirdiler. Allah sizlerden razı olsun.

 2. ahmet darıca diyor ki:

  Onkoloji servisinden randevu almak istiyorum. Çok acil onkoloji servisine gitmem gerekiyor.

  • admin diyor ki:

   Sayın Ahmet Bey, vermiş olduğumuz bağlantıları kullanarak Darıca Farabi devlet hastanesinin istediğiniz servisinden randevu alabilirsiniz.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)