Dilara Gönder Kimdir? Kaç Yaşında Vikipedi Boyu Kilosu Biyografi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Gönder vikipedi, kimdir, kaç yaşında, Dilara Gönder nereli, hayatı ve Dilara Gönder biyografi bilgileri güzelliğiyle herkesi büyüleyen Dilara Hanımın hayranlarına bilgi vermek adına hazırlandı. Ekranlarda sıklıkla gördüğümüz Dilara Hanım sunuculuk mesleğini icra etmektedir.

Düzgün diksiyonu sayesinde en başarılı spikerler arasına girmeyi başaran Dilara Gönder özellikle güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bir isimdir. Kısa zaman içerisinde Türk halkının beğenisini kazanan Dilara Gönder’i sizlere daha yakından tanıtmak istiyoruz. Yazımızın devamından Dilara Gönder hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dilara Gönder Kimdir?

Dilara Gönder doğum tarihi 17 Haziran 1983’tür. Herrenberg Almanya’da dünyay agelmiş olup uzun zamandan beri ülkemiz sınırları içerisinde hayatını sürmektedir. Babasının işi nedeniyle 6 yaşına kadar Almanya’da yaşamış olmakla birlikte ailesi ile Türkiye’ye  kesin dönüş yaparak İzmir iline yerleşti. Liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesinde okudu. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunudur. Solfej dersleri alan Gönder, keman çalıyor, resim yapıyor aynı zamanda Lisanslı atletizmci ve masa tenisi sporcusu. NTV Spor kanalında spor sunuculuğu yapmakta olan Dilara Hanıma mesleğinde başarılar dileriz.

Dilara Gönder Resimleri

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


1 Yorum Yapılmış.

  1. ilker eriş diyor ki:

    saç ektirmek istiyorum ama ekilen saç nekadar zaman sonra dökülür ve ortalama maliyeti ne olur yardımcı olursanız sevinirim

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)