Doğum Günü Sözleri | Resimli Doğum Günü Sözleri | Doğum Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hatırlanmak güzeldir. Sevdiklerinizi doğum günlerinde hatırladığınızı göstermeniz için paylaşabileceğiniz en güzel doğum günü sözlerini sizler için araştırıp bir araya getirdik. Ayrıca web sayfamızdan resimli doğum günü sözlerine de ulaşabilirsiniz. Sizlerinde kendinize ait olan doğum günü sözleriniz varsa bizlerle yorum yap kısmından paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri

– Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.

– Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

– Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

– Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

– Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Resimli Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)