Doksanlar Dizisi Oyuncuları, 90’lar Oyuncu Kadrosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Doksanlar oyuncu kadrosu ve 90’lar dizisi oyuncuları konulu makalemize hoş geldiniz. Son zamanların en merak edilen dizisi olan doksanlar hakkında elimizden geldiğince sizler için bilgi toplamaya çalıştık. TRT 1 ailesinin yeni gözdesi olması beklenen 90’lar dizisinin seksenler dizisi kadar çok tutması ve beğenilmesi bekleniyor. Zamane gençlerinin büyük kısmı doksanlı yıllarda çocukluk yaşadığı için bu diziye ilgi büyük olacaktır.

Doksanlar Dizisi Oyuncuları, 90’lar Oyuncu Kadrosu

Doksanlar dizisi oyuncuları ve doksanlar oyuncu kadrosu tam olarak netleşmiş değil. Bu durumun temel sebebi ise dizide tanınmış isimlerden ziyada yeni nesil oyunculara yer verilecek olmasıdır. Twitter üzerinden yapılan duyuruya göre 90’lar adlı dizi için oyuncu seçmesi yapılacak. Sizlerde 16-24 yaş grubu arasında yer alıyorsanız doksanlar adlı dizinin oyuncu seçmelerine katılabilirsiniz. Doksanlar dizisi oyuncuları arasında yer almak istiyorsanız CV bilgilerinizi doksanlar@mint.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde seçmeleri kazanlar hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Doksanlar Dizisi

Doksanlar dizisinin genel konusu teknolojinin hayatımıza nasıl girmeye başladığının anlatılması olacak. 90’lı yıllarda çocukluğunu yaşamış biri olarak çok komik anların yaşanacağına ve bu yaşanan anların geçmişimizi hatırlayıp duygulanmamıza vesile olacağı inancındayım.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)