Eliz Sakuçoğlu Kimdir? Kaç Yaşında Vikipedi Boyu Kilosu Biyografi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Eliz Sakuçoğlu vikipedi, kaç yaşında, kimdir, Eliz Sakuçoğlu nereli, hayatı ve Eliz Sakuçoğlu biyografi bilgileri ünlü ismin Murat Boz ile olan aşkının gün yüzüne çıkmış olmasından dolayı sizlere bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Eliz Sakuçoğlu Fear Factor yarışmasıyla ün kazanan, uzun süreden beri menajerlik yapan birisidir. Son zamanlarda Murat Boz ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Eliz Sakuçoğlu takipçilerimiz tarafından merak edildiğinden ötürü Eliz Sakuçoğlu hakkında tarafımızdan bilgi istenmektedir. Yazımızın devamından Eliz Sakuçoğlu biyografi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eliz Sakuçoğlu Kimdir?

Eliz Sakuçoğlu doğum tarihi 10 Ocak 1984’tür. İstanbul ilinde dünyaya gelen güzel bayan bu ilde yaşamaya devam ediyor. Birçoğunuz kendisini Fear Factor yarışmasında birinci olmasıyla tanıyorsunuzdur. Eliz Sakuçoğlu Murat Boz’un menajerliğini yapmakta ve Murat Boz ile sevgilidir. Eliz Sakuçoğlu 1.70 boylarında ve 50 kilo ağırlığındadır. Murat Boz Bey ile uzun zamandan beri aşk yaşayan Eliz Hanımın kısa zaman içerisinde Murat Bey ile evleneceği konuşulanlar arasında yer alıyor.

Eliz Sakuçoğlu Resimleri

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

18 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)