Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Android akıllı cep telefonu modelleri konulu makalemize hoş geldiniz. Android sistem yazılımlarının gelişmesi neticesinde bir zamanlar hayal ürünü olarak görmüş olduğumuz şeyler cep telefonlarına aktarıldı. Android akıllı cep telefonlarını sizler için araştırdık ve en iyi Android akıllı cep telefonu markalarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Güncelik yaşamda ihtiyaç duyacağınız birçok özelliğin bulunduğu bu cep telefonları pahallı oldukları için çoğu kişi tarafından alınamamaktadır. Ancak Android cep telefonu piyasasındaki rekabet cep telefonu fiyatlarının kısa süre içerisinde düşmesini sağlayacaktır. Sizlerde akıllı cep telefonu almak istiyorsanız bir insan gibi düşünen, müthiş denilebilecek özelliklere sahip olan cep telefonu markalarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

En İyi Android Akıllı Cep Telefonu Modelleri Markaları

Samsung Galaxy S3

Samsung s serisi telefonlarıyla büyük çıkış yakalamaya devam ediyor. Özellikle iphone cep telefonlarına rakip olan Samsung s serisi bir tablet bilgisayarda bulunan tüm özellikleri taşımaktadır.

Samsung Galaxy S3

HTC Sensation XL

HTC akıllı cep telefonları ülkemizde çok tutulmasa da fiyatları uygun olduğu için son zamanlarda en çok satılan akıllı cep telefonları arasında yer almıştır. Bende HTC Sensation XL marka cep telefonu kullanıyorum ve kesinlikle bu telefonu almanızı önerebilirim.

HTC Sensation XL

İphone 5

İphone 5 piyasanın en iyi akıllı cep telefonu olarak bilinmektedir. Samsung telefon markaları ile çoğu kez rekabete girmiş olsa bile iphonenin yeri ayrıdır ve dünyanın en iyi akıllı yazılımına sahip cep telefonu markasıdır.

İphone 5

Android MMS Ayarları Turkcell Vodafone Avea

Sponsorlu bağlantılar

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir