Sponsorlu Bağlantılar

Erzincan 13 Şubat Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası

13 Şubat devlet hastanesi randevu alma ve 13 Şubat devlet hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan 13 Şubat devlet hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren 13 Şubat devlet hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. 13 Şubat devlet hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

Randevu Alma

Erzincan 13 Şubat Devlet Hastanesi bölgesindeki halka sağlık hizmeti vermektedir.

Hastane Adı: Erzincan 13 Şubat Devlet Hastanesi

Telefon: (0446) 212 58 70

Faks: (0446) 223 03 09

Adres: Bahçelievler Mah. Adnan Menderes Cad.

İl: Erzincan

İlçe: Erzincan Merkez

Erzincan 13 Şubat Devlet Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

ALO 182 Randevu Alma Sistemi

Devlet hastanesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız iş alımları ve iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları merkeziyle görüşmeniz gerekmektedir. Hastaneler memuriyet dışında alınan personelleri taşeron bünyesinde çalıştırmaktadır. Eğer herhangi bir puanınız yok ise taşeron şirketlerle görüşebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar3 Yorum Yapılmış.

  1. yavuz selim diyor ki:

    paylaşım için çok teşekkür ederim.

  2. nezihe diyor ki:

    paylaşım için teşekkürler

  3. ramazan diyor ki:

    paylaşım için teşekkürler

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

15 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)