Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları | Evlerden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu Star TV

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Evlerden birisi dizisi oyuncuları, Evlerden birisi oyuncu kadrosu, Evlerden birisi dizisinin konusu ana temalı makalemize hoş geldiniz. Star TV evlerden birisi dizisini Türk dizi severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yazı dizimizden sizlere Evlerden Birisi dizisiyle alakalı elde etmiş olduğumu bilgileri sunmak istiyoruz.

Evlerden biri dizisinde yer alacak başlıca oyuncular şunlar: Özgür Çevik, Ceyda Ateş, Barış Aytaç, Şemsi İnkaya ve Mehtap Bayrı. Evlerden biri dizisinin ana konusu aşk olacak. Eski Türk filmlerinde olduğu gibi zengin çocuk fakir kız ya da tam tersi bir durumun ele alınması beklenilmekte. Evlerden birisi dizisi İstanbul’un Üsküdar semtinde çekilecek. Ceyda Ateş’in başrol oynayacağı bu dizi ile alakalı net bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ceyda Ateş

Evlerden biri dizisi hakkındaki görüşlerinizi yorum yap kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


2 Yorum Yapılmış.

  1. furkan besbak diyor ki:

    Evlerden biri dizisi gerçekten çok başarı olacak gibi duyor. Evlerden biri adlı romanı okumuştum o yüzden filmin sonu nasıl olacak biliyorum fakat sizlerin içindeki isteği kırmamak adına filmin sonunu sölemiyeceğim :)

  2. Elif diyor ki:

    Ceyda Ateş’in saç rengi değişmiş.. Dizinin fragmanında görünce şaşırdım. Sanırım onun sarışın haline çok fazla alışmışım..

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)