Sponsorlu Bağlantılar

Facebook 2. Ad Örnekleri Face Parantez İçinde İkinci İsim Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook yetkililerinin bünyesine katmış olduğu yeniliklerden birisidi de ikinci adlardır. Facebook 2. ad örnekleri fark yaratmak isteyen kişiler tarafından merak edildiğinden dolayı sizlere facebook ikinci isim örnekleri hakkında bilgi vereceğiz. Neredeyse herkes aynı ikinci isim örnekleri üzerinde durduğundan sizler şu ana kadar kimsenin kullanmamış oldupğu 2. isim örnekleri hakkında bilgi vereceğiz.

Facebookta ikinci ad nasıl yapılır hususunda bilgi almak istiyorum. Uzun zamandan beri facebook kullanmaktayım. Çoğu kişide ikinci ad diye birşey bulunuyor kimisi lakabını yazıyor kimisi başka birşey. Dediğim 2. adlar hemen normal rumuzun yanında yazıyor. Facebookta ikinci ad örneklerinden bahsedermisiniz? Kendime uygun fark yaratacak bir ikinci isim bulamadım. Herkesten farklı bir şeyler olmasını stiyorum. Facebook neredeyse resmi bir web site haline geldiği için sayfama bakanların bana imrenmesini istemekteyim. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Facebook 2. Ad (İsim) Örnekleri Face Parantez İçinde İkinci İsim

Sayın takipçimiz sorunuzu pek anlamamak ile birlikte elimden geldiğince sizlere yanıt vermeye çalışacağım. Tahminimce siz facebook ortamında ismin yanına parantez içinde nasıl yazı yazıldığından bahsediyorsunuz. Facebookta ismin yanına parantez içinde yazı yazmakla alakalı daha önceden bilgi patlaşmıştırk. Facebook ismin yanına yazı yazma ile alakalı makaleyi BURADAN okuyabilirsiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar dileriz.

Facebook ikinci adlar örnekleri

Facebook ikinci adlar örnekleri

‘ın Takası
‘da sever
‘ın günlüğü
şişman ama ruhu zayıf
Aşk aramakla bulunmaz
Aradığını buldunmu
Ayakkabılarını çıkar
İzinsiz girmek yasaktır
Hani gelmiyecektin?
Kürkçü Dükkanı

Şimdilik aklımıza gelen face 2. ad örnekleri bunlardan ibarettir. Sizlerde bildiğiniz ikinci isimleri yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


111 Yorum Yapılmış.

 1. civelek diyor ki:

  Az Şekerli Çok Geçerli

 2. muhittin diyor ki:

  olduğu kadar olmadığı kader

 3. Mustafa diyor ki:

  Çok Mu Yakışıklıyım ?

 4. egecan diyor ki:

  umudum tükend,ii

 5. salih dinç diyor ki:

  hayat yazar biz oynarız

 6. fatih diyor ki:

  Gülü Seven Dikenine Katlanır

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)