Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta anket nasıl yapılır? Facebook ortamında yaklaşık 20000 aktif üyesi olan bir grubum bulunmakta. Sayfamda bulunan kişilerin görüşlerini alabilmek adına anket oluşturmak istiyorum ancak Facebook anket yapma hususunda hiç bilgim yok. Facebookta anket nasıl yapılır hususunda beni bilgilendirirseniz beni büyük bir dertten kurtarmış olursunuz. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz facebook sayfanızda giriş yaptıktan sonra durum paylaşma çubuğunda soru seçeneği diye bir seçenek var o seçeneğe tıklayarak anketinizi oluşturabilirsiniz. Eğer facebook durum çubuğunda bu seçenek bulunmuyorsa alt seçenekler altında kalmış olabilir. Yan kısımda bulunan (+) işaretini tıklayarak alt seçeneklere ulaşabilirsiniz. Facebook anket oluşturma işlemi bu kadar kolay. Size yardımcı olması adına bir resimle konumuzu desteklemek istiyoruz.

Facebook Anket Yapma Resimli Anlatım

Facebook Anket Yapma

Facebookta anket nasıl yapılır konusuyla alakalı yaşamız olduğunuz problemleri bizlere bildirmeniz durumunda tarafınıza gerekli açıklamalar yapılacaktır.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: İnternet, Soru Cevap

12 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir