Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Fox TV ailesi yeni bir diziyi seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Fatih Harbiye dizisi dizide rol alacak olan oyuncuları ile en çok konuşulan dizilerden birisi haline geldi. Piyasada birçok dizi bulunduğundan dizi yapımcıları artık daha iddialı projeler üzerinde durmaktadır. Fatih Harbiye dizisi ünlü yazar Peyami Safa’nın bir eserinden uyarlandığı için iddialı bir proje olarak görülmektedir.

Fox TV ailesi dizi dünyasına çok sıkı bir giriş yapmış durumda. Neredeyse son zamanlarda ekranlara yeni yayınlanmaya başlayan dizilerin %80’lik kısmı Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizi izlemeyi seven kişilerin en çok sevdiği kanallardan birisi olan Fox TV Fatih Harbiye dizisiyle de dizi severleri kendisine bağlayacak gibi görünüyor.
Fatih Harbiye Dizisi Oyuncuları
Bunca güzel şeyden bahsettiğimiz bu dizide özellikle gençlerin çok sevdiği isimler arasında yer alan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül rol alacak. Koliba Film tarafından ekranlara gelecek olan bu dizi hakkında yeni bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşacağız.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler

14 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


saatlerin anlamları