Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Banko görevlisi çıkmış sınav soruları Halk Bankasının yakın zamanda banko görevlisi alımı yapmaya başlayacak olmasından dolayı sınava hazırlanan kişiler tarafından merak edilmektedir. Halk Bankası banko görevlisi sınavı soruları sizlere kolaylık sağlaması adına cevapları ile birlikte yayınlandı. Halkbank banko görevlisi sınav soruları sınava girmeden önce ne tarz sorular sorulduğu hakkında ön bilgi almanız adına müspet derecede yararlıdır. İlgili kurma girmek isteyen kişi sayısı bir hayli fazla olduğundan rakiplerinize fark atabilmeniz adına düzenlenen sınavdan iyi bir puan almanız gerekmektedir. Çıkmış banko görevlisi sınav soruları da rakipleriniz ile fark açmanıza büyük oranda katkısı olacaktır.

Halk Bankası banko görevlisi alımı sınavlarına hazırlanan takipçilerimize katkıda bulunabilmek adına geçmiş yıllara ait olan sınav sorularını ve cevaplarını paylaşacağız. Banko görevlisi alım sınavlarına hazırlanan kişi sayısının günden güne artmasından dolayı rakiplerinizin çok sayıda kişi olduğunun bilincine varıp tez zamanda ders çalışmaya başlamanızı öneririz. Özellikle mesleğinize dair sorulara yeteri düzeyde çalıştıktan sonra güncel haberleri de takip etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle son zamanlarda ülke ekonomisinin hareketli olmasından dolayı sizlere çok sayıda güncel soru sorulacağından emin olabilirsiniz.
Halk Bankası Banko Görevlisi Sınav SorularıHalk Bankası banko görevlisi sınav sorularını Halk Bankası Banko Görevlisi Sınav Soruları bağlantısından indirebilirsiniz. Ayrıca personel alımları hakkında bilginiz yoksa Halk Bankası personel alımı bağlantısından alımlar hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkma ihtimali olduğunu düşündüğünüz soruları yorum yaparak bizlerle ve diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Sınava girecek olan tüm adaylara şimdiden başarılar dileriz.

Sponsorlu bağlantılar

12 Yorum Yapılmış.

 1. ömer taş diyor ki:

  banko görevlisi sınavı nezaman olacak bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen…

 2. Kaan diyor ki:

  Sorulari indirdim fakat cevap anahtarını göremedim yardımcı olabilirmisiniz.

 3. özlem diyor ki:

  bu yıl banko görevlisi sınavı ne zman olucak büyük bi merakla beklyorumm resmi olrak bişiy söylenmedi fakat sınavın olacağından haberdarım umarım bu yıl gerçekçi bi alım olur sınavı büyük bi sabırsızlıkla bekliyorum

 4. bedia diyor ki:

  Buradan halk bankasının müdürlüğüne sesleniyorum nolursunuz duyun bizi halkın bankasısınız halkın isteklerine kulak verin banko görevlisi alım sınavı yapın nolur çok istiyorum bankacı olmayı duyun sesimizi bu senede olmazsa 3 senedir sınav açmıyorsunuz duyun nolur sınav açın.

 5. mustafa ışık diyor ki:

  2012 de banko görevlisi alım sınavı yapacakmısınız ltfn bizleri bilgilendirirmisiniz uzman alıyorsunuzda neden banko alımı yapmıyorsunuz bu haksızlık değil mi?halk bankası genel müdürlüğüne sesleniyorum ltfn bu sene banko görevlisi için sınav açın bizlerede yazık çalışıyoruz bir hevesle sizler sınav yapma zahmetinde bulunmuyorsunuz bu terbiyesizlik haksızlık en kısa zamanda bu sene sınav açmanızı beklyoruz.

 6. kübra kübra diyor ki:

  tesekkur ederım…tam olarak zamanını ogrenmemız mumkun degıl sımdılık, benım ıcın 2012 yılında acılıp acılmıyca da cok önemlı eger bu senede bu sınav acılmassa tam 3 sene olmus olmuyo cunku 2009 dan bu yana acılmıyo sizce bu sene acılır mı,yoksa boşuna zaman öldurmek oluyo ders calısmk bu sınav ıcın.

 7. hatice ekren diyor ki:

  şu an banko görevlisi sınavı açılmıyo bende bilgi bekliyorum bilgim olduğu zaman sizinle paylaşırım.

 8. kübra kübra diyor ki:

  peki halk bankası 2012 yılında banko görevlisi sınavı açıçak mı?uzman ve mufettiş için sınavlarını açtı ama banko yada servis için resmi bi açıklama yok malesef,bu sene için bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi lütfen?şimdiden teşekkürler herkese…

 9. hatice ekren diyor ki:

  meral hanım sınavlara nasıl ve hangi kaynaktan çalıştınız söyler misiniz?

 10. hatice ekren diyor ki:

  banko görevlisi sınavının ne zaman yapılacağını biliyo musunuz?

 11. meral apsuva diyor ki:

  Halk bankası banko görevlisi alımlarına hazırlanıyorum. Bu yıl torpilsiz bir sınav olmasını temenni etmekteyim. Eğer şans benden yana olursa çok sıkı çalıştım ve bu sınavı kazanacağım inancındayım.

 12. kübra kübra diyor ki:

  Halk bankası 2012 yılında nezaman banko görevlisi için sınav açacak???

10 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir