Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Her Şey Yolunda Merkez dizisi oyuncuları belli olmaya başladı. Çok yakın zamanda Show TV ekranlarında başlayacak olan Herşey Yolunda Merkez dizisini sizler için araştırdık. Uzun zamandan beri ekonomik sıkıntı çeken Show TV ailesi Herşey Yolunda Merkez dizisi ile kanlarına kan katmaya uğraşacak. Sizlerde dizi severlerdenseniz yazımızın devamından bu dizi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Herşey Yolunda Merkez Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

Limon yapımcılığın elinden çıkacak olan “Her Şey Yolunda Merkez” dizisinin başrol oyunculuğunu Best Model Of Turkey yarışmasının birincisi olan manken Berk Atan yapacak. Dizinin başrollerinde; İpek Tuzcuoğlu, Bülent Alkış, Berk Atan, Aslıhan Güner, Murat Akkoyunlu, Orçun Kaptan, Bora Akkaş, Gökhan Alkan, Cem Avnayim, Hakan Bilgin, Burçin Abdullah, Aykut Taşkın, Şirin Saraçoğlu, Tuğçe Kurşunoğlu, Eray Türk, Arzu Oruç ve Selda Car yer alacak. Tüm dizi ekibine şimdiden başarılar dileriz.

Her Şey Yolunda Merkez dizisinin konusu ise aksiyon ağırlıklı olacak. Bir polisin mesleğe ilk başladığı günlerden sonraki günlere kadar neler yaşadığı ele alınacak. Bizlerde sizler gibi diziyi heyecanla beklemekteyiz.

Herşey Yolunda Merkez Dizisi

Herşey Yolunda Merkez Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu konulu makalemize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler

1 Yorum Yapılmış.

  1. mukadder bilgili diyor ki:

    Bu diziyi heyecanla bekliyorum. Her şey yolunda merkez dizisi oyuncuları arasında yeni isimlerde olacaktır sanırım daha çok öne çıkacak isimleri karakterleri merak ediyorum. Bize her şey olunda merkez oyuncu karakterleri hakkında da bilgi verirseniz memnun olurum.

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


saatlerin anlamları