Hüzünlü Sözler | Resimli Hüzünlü Sözler | Hüzünlü Mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hüzünlü sözler, Resimli hüzünlü sözler ve Hüzünlü mesajlar. Hayatınızdaki hüzünlü anları kaleme almak isterseniz sayfamız aracılığıyla hüzünlü sözlerinizi bizlerle paylaşabilirlisiniz. Bu yazı dizimizde sizlerle hüzünlü sözleri ve resimli hüzünlü sözleri paylaşmak istiyoruz. Dilerseniz bu sözleri mesaj olarak da kullanabilirsiniz.

Hüzünlü Sözler

– Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değil. Ben mutluluğu terk ettim. Acıları değil. Ben sevgimi yitirdim. Nefretimi değil. Ben yaşmayı unuttum. Seni değil.

– Her sabah doğan güneş bir sabah doğmaz oldu. Elleri ellerimden kayıp giden yıldız oldu. Giderken bıraktığın tüm renkler siyah oldu.

– Nerdesin bir tanem nerdesin sen gelmiyorsan bari sesin gelsin mahkûm etme beni sensizliğe yaşayamam. Güneş erken batıyor sen yoksun diye geceler alışkın değil sensizliğe ben ben değilim sen gittin gideli nerdesin bir tanem nerdesin şimdi.

– Keşke hiç büyümeseydik dizlerimiz kanasaydı da kalbimiz hiç kanamasaydı.

– Öylesine sevmiştim ki seni kopamazdım senden, her nefesimde sen vardın her adımda seninle yürürdüm, gözlerimi seninle açardım, sensiz kalınca anladım seni şimdi daha iyi anlıyorum sensizliği.

Resimli Hüzünlü Sözler

Resimli Hüzünlü Sözler

Resimli Hüzünlü Sözler

Resimli Hüzünlü Sözler

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

15 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)