Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

KKÖ maaşları yani 2014 Kuran kursu öğreticisi maaşları diğer din görevlilerine oranla artış gösterdiğinden dolayı birçok kişi 2014 imam maaşları ve kuran kursu öğreticisi maaşları hakkında bilgi istemektedir. Neredeyse her mahallede en az 2 adet cami ve kuran kursu yer aldığından dolayı bu meslek dalları son zamanların en popüler meslek dallarından birisi haline gelmiş durumda. İmam Hatip ve İlahiyat Fakültesi mezunlarının en çok tercih etmiş olduğu bu mesleki alanda yer almak istiyorsanız verilen maaşlar hakkında makalemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Diyanet İşlerinde görevli olan birçok memurun ne kadar maaş aldığı hakkındaki detaylı bilgiyi web sayfamızda paylaşamaya karar verdik. Yazımızın devamında yer alan bilgilerden eski ve yeni olmak üzere imam maaşları ve Kuran Kursu Öğreticisi maaşları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

imam maaşları

2014 İmam ve Kuran Kursu Öğreticisi Maaşları

Diyanet isleri Başkanı: 4.630 – 5.653
Daire Başkanı: 3.391- 4.043
Müfettiş: 2.773 – 2.842
İl Müftüsü: 2.197 – 2.717
Vaiz: 1.720 – 1.831
İmam ve Kuran Kursu Öğreticisi: 1.528 – 1.689

Diyanet işleri ülkemizde en iyi maaş veren kurumlardan birisidir. Verilen maaşlar zor şartlar altında çalışılmasından dolayı doğu illerinde hatırı sayılır bir şekilde artış göstermektedir. Eğer doğu illerinde görev yapacaksanız bu maaşlardan daha fazla maaş alacağınızı bilmenizi isteriz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: iş ilanları

13 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir