İş İmkanları Mardin İş İlanları | 2012 Danışmanlık

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfada Mardin iş ilanlarını ve Mardin eleman arayan firmaları görebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ücretsiz olarak Mardin iş ilanı bırakabilirsiniz. Genel olarak işsizliğin armasıyla birlikte Mardin gençleri de işsizlikle mücadele etmekte. Bundan ötürü Mardinli gençlere bir nebzede faydamız olabilmesi adına Mardin de bulunan açık iş ilanları nelerdir hususunda elimizden geldiğince sizleri yönlendirmeye çalışacağız.

Mardin eleman ilanlarına dair bilgileri aşağıdaki bağlantıyı adres satırına yapıştırarak ulaşmanız mümkün.

yenibiris.com/IsIlanlari/Ilanlar.aspx?City=59

İş seçimi yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca Mardin işkur iş ilanları size çok yardımcı olacaktır. Mardin işkur iş ilanlarına bakmanız için işkur sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Yeni işinizin şimdiden hayırlı olmasını temenni ederiz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


6 Yorum Yapılmış.

 1. ramazan diyor ki:

  Kepçe öperatöruyüm bu işi asker de yaptim 15 aylık deneyimim var yukleyici operatörü belgem var ilgilenir seniz sevinirim.

 2. ümran diyor ki:

  20 senedır ıstanbuldaydım ramazan ayında memleketıme döndum ama burda tanıdığım fazla bi çevrem olmadığından iş bulabılme ortamam da fazla yok yardımcı olursanız sevınırım

 3. ali çakar diyor ki:

  toshıba fotokopi teknik servisinde teknisyendim
  8 sene çalıştım .işten ayrıldım özel nedenler yüzündn her türlü iş yapma kapasitedeyim.iş konusunda yardımcı olmak isteyen varsa ilgilenmelerini rica ederim.

  .

 4. rabia diyor ki:

  ben rabia aydın benim güvenlik serfikam var ve iki yıllım oldu üçüncü yılıma girecem hala işim yok mardin kadın dogum hastanesinde calıştım ama 5 ayım oldu cıkardılar ihale bitince tabi beni tek deil tam 7 eleman cıkarıldı ve sizden riza etiyom bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ve cocuk gelişim diplomamda var lisesindende mezunum vekil kıreşlerde yapma hakkınada sahip bana yardım ederseniz cok sevinrim ii akşamlar

 5. rıfat diyor ki:

  havuzcuyum hertürlü yüzme ve süs havuzu bakımı yapılır.

 6. mukaddes kara diyor ki:

  Yenibir iş adresini bilmiyordum mardinde iş bulmam için bana gerçekten çok faydalı olacak ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Mardinli gençlerin büyük bir bölümü işsiz.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

20 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)