Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Artık işkurun sitesinden işsizlik ödeneği sorgulaması yapılmamaktadır. Peki artık işsizlik ödeneği sorgulamasını nereden yapacağız. Sıkıntıya gerek yok. Şimdi yayınladığımız konu sayesinde sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabileceksiniz. İşsizlik ödeneği sorgulaması artık e devlet kapısı üzerinden yapılmaktadır.

işsizlik ödeneği sorulaması için (GİRİŞ YAP)
Sisteme ulaşabilmek için E DEVLET şifresi gerekmektedir. E DEVLET şifrenizi en yakın PTT şubesinden nüfus cüzdanınız ile birlikte alabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

3 Yorum Yapılmış.

 1. hadi diyor ki:

  işsizlik ödeneği diye bi saçmalık çıkarmışlar,işsizlik fonunda bekleyen paralar milyon dolarları geçti bu paralar devletin kasasına giriyo ,insanların cebine girmiyo,ey devlet hem işsizine iş vermessin,zengini zengin edersin ,çoluk cocuğunun karnını bu ve buna benzer ihaleler ve fonlardan biriken para ile doyurursun harram zıkım olsun,bu ülkeden nefret ettim işkur diye bi kurum cıkarmışlar ,birisi geriye dönük 600 günü geçiyor derken ,başvuru yapmamıza rağmen red cevabı ile karşılaşıyoruz.geriye dönük 3 yıl!!!!6 yıl çalışmada sürekli işden cıkartılsanız bunada hak kazanamıyormuşuz geriye dönük 3 ,son 3 yılda 600 günmüş,böyle İŞKUR, böyle SSK,hesaplamadan yoksun danışma olursa böyle geriye dönük kurumlar olursa böyle geriye dönük hükümet devlet olursa ,böyle sistem olursa,arada biriken bu paralar devletin kasasına giriyo hemde bizim maaşımızdan kesilerek bu insanların cebine giriyo haram zıkkım olsun hakkımı bu sistemi kurup da adam gibi işletmeyenlere helal etmiyorum ,işsiz biri olarak en sevdiğiniz insanlardan Allah cıkartır inşallah,emekliliği gelip ssk da süründürdüğünüz o insanlar ve işkur saçmalığı geriye dönük 3 yıl saçmalığı ,kandırın insanları ,

 2. semra diyor ki:

  iyi günler,,5.yıl 9ay,çalışmakta olduğum işyerim kendi kusurum olmadan hakkımı aradığım için işimi fesh etti,bölge çalışma müdürlüğüne müracatım neticesinde ihbar ve kıdem tezminatımı alabileceğim yazılı rapor verdi,,işveren hala ödemeyeceğini söylüyor,,ve benim çıkış tarihimi geç ve haklı olduğunu söyleyerek ,,yani ücretsiz izinli olarak göstermiş işsizlik maaşı alamamam için….şimdi ben çalışma müdürlüğünden aldığım haklılığımın ispatı rapor ile işsizlik ödeneğinden faydalanmam mümkünmü,,,yoksa işvereni mahkemeye verip mahkeme sonucunumu beklemem lazım,,bu süreçte oldukca uzun sürüyor..ve mahkeme nezaman sona erdiğinde geriye dönük işsizlik ödeneğini topluca almam mümkünmü,,bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla

 3. özgür kaya diyor ki:

  e-sorgu ailesine yapmış oldukları bilgilendirmelerden dolayı çok ama çok teşekkür ederim. İyiki varsınız sıkı takipçinizim.
  Herşey için tekrardan teşekkürler.

13 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir