Kaçak Dizisi Oyuncuları Karakterleri Oyuncu İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir mafya dizisi olacak olan Kaçak dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan dizilerden birisidir. Kaçak dizisi oyuncuları belli olmaya başladığından dolayı sizlere Kaçak dizi oyuncu kadrosu hakkında bilgi vermek istedik. Makalemizden ayrıca Kaçak dizisinin konusu hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Kaçak dizisi oyuncuları arasında ilk göze çarpan isim Gürkan Uygun oldu. Birçoğunuzun Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden Memati olarak tanıdığı Gürkan Bey Kaçak dizisinde başrol oyuncusu olarak görev alacak.

Kaçak dizisi çok popüler olacak dizilerden birisi olacaktır. Bu durumun temel sebebi ise ülkemizde mafya içerikli ve vurdu kırdılı dizilerin büyük ilgi görmesidir. Ayrıca Gürkan Beyin mafya dizisi geçmişi olması bu dizinin popüler bir dizi olmasını sağlayacaktır.
kaçak dizisi oyuncuları
Kaçak dizisi Zülküf Yücel tarafından yazılmaktadır. Ayrıca bu dizi Volkan Kocatürk tarafından yönetilecek. Şu anda diğer oyuncular hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Önümüzdeki günlerde sizlere diğer oyuncular hakkında da bilgi vereceğiz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)