Kar Ne Zaman Yağacak 2013

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yıl kar yağışının gecikmiş olmasından dolayı kar ne zaman yacak ve bu ay kar yağacak mı gibi sorular sorulmaya başlamış durumda. Havaların birden bire şiddetli şekilde soğumasından dolayı herkesi bir kar heyecanı sarmış durumda. Hava tahmini uzmanlarının vermiş olduğu bilgiler ışında sizlere 2013 kar ne zaman yağacak konusunda bilgi vereceğiz.

Batı trakyadan gelen soğuk hava dalgasıyla birlikte yeni yılın ilk günlerinde istanbula kar yağacak diye beklentiler devam etmekte. Yılbaşı gecesini bembeyaz örtüye bürünmüş istanbulda geçirmek güzel olacak sanırım. Kar ne zaman yağacak diye sorularınızı sürekli almaktayız ancak ben daha önemli bir hususa değinmek istiyorum. Eğer kar yağmazsa başta istanbul olmak üzere birçok ilimizde yaz mevsiminde susuzluk yaşanacak gibi görünüyor. Bundan ötürü tez zamanada kar yağmasını temenni etmekteyiz. Bu sayede kar ne zaman yağacak gibi sorulan sorularında cevabını vermiş oluruz.

kar

kar

Önümüzdeki günlerde hava durumu şöyle olacak, Akdeniz ve Karadeniz bölgesinin kıyı kesimleriyle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yağışların yağmur şeklinde görüleceği tahmin ediliyor. Yoğun kar yağışı ise doğu illerinde beklenilmektedir.

Kar yağışını özellikle öğrenciler merakla beklemektedir. Bunun temel sebebi kar yağışı olduğu zaman ülkemizde okulların tatil edilmesidir. Uzmanlar bu yıl kışın geç geldiğini ancak kar yağışının yoğun olacağını söylemektedir. Önümüzdeki 2 hafta içerisinde tüm yurdun beyazlara bürüneceği tahmin edilmektedir.

Karlı günleri özlediyseniz makalemizin devamında yer alan hızlandırılmış kar yağışı videosunu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


7 Yorum Yapılmış.

 1. aksaraylı diyor ki:

  lan hadı yağsın artık şu kar oglum catladım

 2. Gamze diyor ki:

  Ben antakyada kar yağmasını çok istiyorumm… sadece ankaraya gittiğimde gördüm 12 yaşında olduğum için daha antakyada hiç karşılaşmadım:(
  İNŞALLAH YAĞARR!!! :)

 3. emre diyor ki:

  meltem balbal sen öyle diyorsunda hatayda 8 yıldır kar hasreti çekiyorum ben :)

 4. karizmatik diyor ki:

  Burası BATIKARADENİZ buraya nezaman kar yağacak? burası BARTIN buraya uzun süreden beri buraya kar yağmıyor ne olur bartına ne zaman kar yağacağını söyleyin.

 5. ilyas uçar diyor ki:

  Karın yağmasını bende çok istiyorum ama bu sene yağacak gibi durmuyor. Kardan adam yapalım burnuna havuç takalım türküleri mazide kalacak gibi duruyor.

 6. meltem balbal diyor ki:

  Şu kar biran önce yağsın artık ya kar topu savaşı yapmayı çok özledim. Gerçekten önemli bir hususa değinmişsiniz kar yağmazsa büyük bir kuraklı bizi bekliyor.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)