Kayıp Şehir Dizisi Neden Bitti Yayından Kaldırıldı Kanal D

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kanal D ailesinin sevilen dizisi “Kayıp Şehir” final yapmaya hazırlanıyor. 26. Bölümde final yapacağı açıklanan Kayıp Şehir dizisinin neden bittiği de netleşmeye başladı. Birçok takipçimiz Kayıp Şehir dizisi neden bitti ve Kayıp Şehir dizisi neden yayından kaldırıldı sorularını sorduğu için bu konuyu araştırdık ve elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaya karar verdik. Yazımızın devamından Kayıp Şehir neden final yapıyor hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kayıp Şehir Dizisi Neden Bitti Yayından Kaldırıldı

Kayıp Şehir dizisinin yayın günü değiştirildiği için bu durumun dizisinin sonunu getirdi. Kayıp Şehir dizisi yayın gününü değiştirdiği zaman büyük oranda reyting kaybı yaşadı. Stratejik olarak yayın günü değiştirildi ancak beklenilen olmadığı için ilgili dizi zarar etmeye başladı. Önümüzdeki günlerde yeni bir düzenleme yapılmaması durumunda kayıp şehir 26. Bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kayıp Şehir dizisi neden bitti ve Kayıp Şehir dizisi neden yayından kaldırıldı konusundaki düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


6 Yorum Yapılmış.

 1. busra diyor ki:

  en guzel diziyi kaldirdiniz. Hata yaptiniz bence geri baslatin kaldigi yerden diziyi baska kanalda

 2. vedatb.aymaz diyor ki:

  çok yazık oldu. haftanın bir günü bir dizimiz vardı. şu zamana kadar beğendiğim en iyi dizilerden biri diyebilirim..

 3. gulay diyor ki:

  Yazik oldu yine kalite katledildi bu seyirciye hakaret kanal d boykot edelim

 4. çiğdem diyor ki:

  Kırk yılda bir ilk defa kaliteli ve gerçeklerden alıntı bir dizi izliyordum ,bu diziyi yayından kaldırilıyor olmasıni şiddetle kınıyorum.

 5. VURAL YEŞİLYURT diyor ki:

  Kanal yetkililerinin izleyicisine yaptığı bir hakaret olarak değerlendiriyorum Kayıp Şehir dizisi hikayesi oyuncu kadrosu ile süper bir dizi çeşitli bahanelerle yayın günü yayın saati derken şimdide yayından kaldırdılar bence dizinin izlenme oranı kanaldaki bazı dizilerin üzerine çıktığından kanal idarecileri kayırmacılık adına diziyi yayından kaldırmakta buldular diye düşünüyorum. Yazık emeğe sanat sanatcıya ve kültüre saygısızlık yapmış olarak değerlendiriyorum bu kanalı tv alıcı cihazımdan sildim. bana dolasıyla izleyicisine saygısı olmayan bir kanalı silmek benim en doğal hakkım diye düşünüyorum. Umarım Kayıp Şehir dizisi adam gibi bir kanalda yeniden biz sevenleriyle buluşacağına inanayor yapımcı firmayada bu başarılı ekibi dağıtmamasını başka kanallarla anlaşma yapmasını rica ediyorum

  • Özgür diyor ki:

   Bu tutumları ile Kanal D reyting kaybetmeye devam eder bence…Mesela bu diziyi sırf kendi hatalarından dolayı yayından kaldırmalarından dolayı ben artık bu kanala tepki duyuyorum

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

15 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)