KPSS Dershane Fiyatları – Kpss Dershanesi Yorumları 2011-2012

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Temmuz ayında yapılan kpss sınavının ardından şimdi gözler 2012 kpss sınavına çevrilmiş durumda. Her zamanki gibi aldığım yorumlar doğrultusunda piyasada iyi olan bir dershaneyi sizler için seçtim bu dershane ihtiyaç dershanesi. Ben ihtiyaç dershanesinin skarya şubesi ile görüştüm. Fiyat olarak 1300 lira dediler. 15 türkiye geneli deneme 10 da dershane içi deneme yaptıklarını söylediler. Ayrıca hafta içi hafta sonu gece ve gündüz seçenekleri ile çalışan kişilerinde rahatlıkla eğitimlere katılmalarını hedef edinmişler. Bence ihtiyaç dershaneleri sınav psikolojisini kişiye tam olarak verebilmekte. Yanlız edindiğim bilgiye göre dershane fiyatları şehirden şehire değişiyor. Mesela ihtiyaç sakarya şubesi 1300 iken ihtiyaç ankara şubesi 750 tl Sebebi nedir hiç anlamış değilim. Tasvif etmediğim tek yönleri bu oldu. Altarnatif bir dershane istiyorsanız adresiniz yargı olsun. Yargı denemeleri falan ağır olduğundan pek öğrenciler tarafından sevilmiyor olsada aslında dershaneler içerisinde en başarılı olan yargı bence. Çoğu arkadaşım yargıya gitti ve kazandı. Fiyatlar ortalama iyi dershanelerde 1000TL iyi düşünün öle karar verir. 1 senenizi verecekseniz emekleriniz boş yere heba olmasın. Kolay gelsin Başarılar dileriz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


2 Yorum Yapılmış.

  1. nafia akyol diyor ki:

    sibel canan slm bende burdurdaki ihtiyaça gitmek istiyorum. sen hangi şehirdekine gitmiştin.ihtiyaç nasıl benimde 2. yılın ocak iyi bi drsaneye gitmek istiyorum inş olur….

  2. sibel canan diyor ki:

    İhtiyacın dershanesine başladım 1300 tl verdim. Geometri hocası ve türkçe hocası çok üstün körü anlatıyor pişman oldum resmen bu senede kazanamıyacam sanırım. Diğer arkadaşlar gidipte memnun kaldıkları dershaneleri yazarsa çok memnun olurum. Bu sayede bizde boşa para harcamamış oluruz.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

18 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)