Kreatin Nasıl Düşer | Kreatin Düşürücü şifalı Bitkiler

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Vücutta aşırı derecede kreatin birikmesi böbrek hastalıklarına neden olmaktadır. Özellikle yağsız kaslara sahip olmak isteyen kişiler dışarıdan vücutlarına ekstra kreatin alırlar ve bir süre sonra böbreklerinde sorunlar başlar. Kreatinin belirli dozlarda alınmaması durumunda böbrekleriniz iflas edebilir ve diyalize bağlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yazı dizimizde sizlere kreatin düşürücü besinlerden bahsetmek istiyoruz. Yaptığınız testler sonucunda kanınızdaki kreatin miktarı yüksek çıktıysa gün içerisinde vişne elma ve nar tüketmeye özen gösterin. özellikle elma iyi bir kreatin düşürücüdür. Doktorunuzun söylediklerine harfiyen uyup verdiği ilaçları düzenli bir şekilde kullanınız. Normal doğal besiblerde maksimum 1 oranında kreatin bulunmaktadır. Bir kişinn günlük kreatin ihtiyacı ise 5-6 civarındadır bundan ötürü doğal besinlerden korkmayın. Yemek düzeninizi bozmanıza gerek yok. Hepinize sağlık dolu bir yaşm dileriz. Bundan sonra kendinize daha dikkatli bakın. Bazı hastalıkların geri dönüşü olmuyor.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


7 Yorum Yapılmış.

 1. şükrü yeşil diyor ki:

  kreantinim 6 böbrek % 11 çalışıo halsizim çok zayıfladım bana kreantin düşürücü otlar söylermisiniz nolur allah rızası için
  teşekkür ederim

  • yasın diyor ki:

   yogurt otu kardeşim aç karnına günde 3 defa içecersen 1 ayda 15 gün ara verecen unutma bide nar tanesi günde 1 tane nar elmada düşürüyormuş allah yardımcın olsun allaha emanet ol

 2. Hüseyin Akbaba diyor ki:

  Kreatinin değerim 2,05 dir. Düşürmek için yenmemesi gerekenler ve yenmesi gerekenleri açıklarmısınız.

 3. fikret diyor ki:

  65 yaşındayım 2005 te bypass oldum 2009 da sol böbreğim alındı diğer böbreğim & 60 çalışıyor bu gün yaptığım tahlillerde kreatinin 1.7 potasyum ise 5.3 çıktı nasıl tedbir almalıyım.. nasıl düşürebilirim..

 4. izel kılıç diyor ki:

  Kreatin yüksekliği yüzünden az kaldı böbreklerim iflas ediyordu. Gerçekten herkesin dikkat etmesi bir durum. Lütfen bu dediklerimi dikkate alın başa gelen çekilir demeyin ve önleminizi alın.

  • nur cansever diyor ki:

   kreatinin değerim kanda 2,5.lütfen düşüren bir yöntem varsa bilgi verin.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)