Kurban Bayramı Nedeniyle Memur Maaşları Erken Ödenecek Mi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Kurban Bayramı Nedeniyle Memur Maaşları Erken Ödenecek Mi? 2011 Kurban bayramı 6 kasıma denk geldiğinden maaşlar 15′in de yattığından bir maduriyet söz konusu olacak. Acaba 2011 kurban bayramından önce memur maaşları yatacak mı? Bu konu hakkında bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Çocuklarım şimdiden baba ne zaman bayramlık alacaz demeye başladı. Bilgilendirme yapmanızı beklemekteyim.

Cevap: Sayın takipçimiz şuan bu durum ile alakalı resmi bir açıklama yapılmadı. Lakin her sene devlet yönetimi hiç bir memurunu madur etmemiş ve bayram öncesinden maaşlar erkenden yatırılmıştır. Bu senede aynısı olacağı inancındayım. Maaşlar ne zaman yatar bilemiyoruz fakat çocuklarınıza bayramlık alacağınız zaman olacaktır buna emin olur. Devlet yöneticileri 2011 Kurban bayramında da hiç bir vatandaşını madur etmeyecektir.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


2 Yorum Yapılmış.

  1. ahmet bayram diyor ki:

    Kardeş sansasyon yaratma ne alaka şimdi konuyla yaptığın yorumun. Devlet düşmanımısın? senin halkın onu seçmiş onu baş göstermiş. Sende saygı duy. ileri geri konuşma.

  2. Yıldırım Söylemez diyor ki:

    hadi ordan ötvlerle zamlarla onlarla bunlarla vatandaşını yeterince mağdur etti zaten akp iktidarı bir de neymiş deprem vergilerle devletin borcu ödenmişmiş kimi kandırıyosunuz siz 79 yıllık Cumhuriyet tarihinde yapılan borç tutarıyla 9 yıllık akp iktidarı döneminde yapılan toplam borç stokunu eğer erkekse maliye bakanı karşılaştırmalı açıklasın hadi bekliyorum yeter milleti keriz sandığınız geriye kalan %50 yi unutmayın Atatürkçü vatansever insanları unutmayın binecez hepinizin tepesine az kaldı bunu da yayınlayın erkek olun biraz eleştirilere açık olun!!!

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

14 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)