Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ÇİNİGAZ doğalgaz borcu ödeme, doğalgaz faturası borcu öğrenme ve ÇİNİGAZ doğalgaz faturası borcu sorgulama sistemi vatandaşların fatura ödemelerini geciktirmemeleri adına oluşturulmuş bir sistemdir. Vermiş olduğumuz bağlantıları kullanarak ne kadar fatura ödemeniz gerektiği hakkında bilgi alabileceğiniz gibi ayrıca yetkililere ulaşabileceğiniz telefon numaralarını da gözlemleyebilirsiniz.

Yüksek gelen faturalara itiraz etmek için dilekçe yoluyla başvuru yapmanız gerekmektedir. ÇİNİGAZ bünyesine bağlı bir sayacınız varsa dilekçe yolu ile faturanıza itiraz edebilirsiniz. Doğalgazsız bir gelecek olmaması için tasarrufa önem vermenizi temenni ederiz.

Çinigaz Doğalgaz Faturası Borcu Sorgulama Öğrenme

Kütahya (ÇİNİGAZ) Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. (GİRİŞ YAP)

doğalgaz faturası borcu ödeme

doğalgaz faturası borcu ödeme

Çinigaz borç sorgulama sistemiyle alakalı yaşamış olduğunuz sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: E-Devlet, Yazılar

4 Yorum Yapılmış.

 1. Ahmet Ulubahşi diyor ki:

  Sayın İlgili;
  Telefon, elektrik, sürekli ve düzenli ödemeler birçok bankadan yapılabildiği halde neden çinigaz faturaları sadece İNGBank tan yapılmakta. Şahsım adına ben pazartesi-cuma mesai saatlerinde sürekli il merkezi dışında çalışıyorum. Faturayı nasıl ödememi önerirsiniz. İyi çalışmalar.

 2. necati şahin diyor ki:

  Hayırlı işler firmanız personeli okadar cahil , o kadar ilgisiz ve bilgisiz ki anlamak mümükün değil. Fazladan bedel ödüyorum aynı faturayı iki defa ödettirdiler. Hatayı buldular en son faturada yine bedel düşülecektir diye yazdılar, ona rağmen derdimizi anlatamadık. Sen git biz seni ararız diyen memurlarınız başlarından defetme yolunu seçtiler.Sizlerin burada olma sebebiniz bizleriz bunu unutmamak gerek.Ona rağmen sinirlenmemek için gidip faturayı tekrar yatırdım. O nedenle şirketinizin ne kadar cittiyetten uzak olduğunuzun farkına varın , geç olmadan. saygılar

 3. ihsan durgu diyor ki:

  sayın çinigaz yetkililerigeçen yıl kirada olan daireme gaz takıldı müracat sırasında abonelik adı altında bir miktar para ödedik ve bu paranın abonelik iptalinde geri ödeneceği belirtilmişti. Dairemi satmış olduğumdanve aboneliği iptal etmek gerektiğinden dolayı abonelik olarak verdiğim paranın iadesini istedim ama görevliniz tarafından bu paranın verilemeyeceği söylendi. Ben memurum ve erzurumdan şark görevinden gecen yıl döndüm erzurumda da lojmana girerken gaz aboneliğialdık ve ücret ödedik lojmandan cıkarkende gaz aboneliğini iptal ettim ve verdiğim abonelik parası tarafıma anında ödendi palen gaz kütahyadaki çinigazın bu yaptığını kınıyorum neye göre geri ödeyemeyeceğiz abonelik parasını acıklamanını bekliyorum

 4. Tahsin DAĞDEVİREN diyor ki:

  sayın çinigaz yetkilisi,kütahya emet ilçesinde oturuyorum.2009 yılında çingigaza aboneliği için müracaat ettim.fakat ikamet adresim henüz dağıtım proğramda olmadığı için müraacatım kabul edilmedi. bugün itibariyle tekrar müracaat ettim bu seferde 330 tl abonelik ücreti istendi.o tarihte müracaatım kabul edilmiş olsaydı bu ücreti ödemeyecektim.dağıtım hattının o tarihte bizim bulurduğumuz mahalleden geçmemiş olmasının cezasını tüm mahalleli olarak bugün çekiyor gibiyiz. bu haksızlığın giderilip bizdende abonelik ücretinin alınmamasını rica eder saygılar sunarız.dere mahallesi hürriyet sokak sakinleri..

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir