Liseli kıza çıplak kamera görüntüleri ile şantaj

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İBRETLİK

Heran her evladımızın başına gelebilecek üzücü ve bir okadarda talihsiz ir olay. Aileleri bu durumda duyarlı olmaya ve evlatlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. bu tir bir şeye maruz kalmış bir genç psikolojisi hemen düzelmeyecekltir. bundan ötürü bu tip olaya maruz kalmış kişilere psikolojik destek verilmesi taraftarıyım.

LİSE öğrencisi 16 yaşındaki T.K. ailesiyle birlikte polise başvurarak, internette tanıştığı 3 kişinin yine internet üzerinden kaydettiği çıplak kamera görüntüleriyle kendisine şantaj yaptıklarını ileri sürdü. Liseli kız, şüphelilerin

kontör istediğini ve defalarca gönderdiğini söyledi.

Antalya’da bir lisede öğrenim gören T.K. uzun süredir internette tanıştığı bir kişiyle sohbet siteleri üzerinden konuşuyordu. Bir süre sonra karşıdaki genç, liseli T.K.’dan kamera önünde soyunmasını istedi. Kameraya soyunan genç kız, ardından görüntülerinin kaydedildiğini öğrendi. İnternet üzerinden görüştüğü genç, 2 arkadaşıyla birlikte bu görüntüleri internette yayacağını ve ailesine göndereceklerini söyleyerek şantajla kontör talebinde bulundu. Genç kız okul harçlıklarından aldığı kontörleri şüphelilere gönderdi. Liseli T.K.’nın son aylardaki durgunluğundan şüphelenen ve konuşmaya karar veren babası, çıplak görüntülerle yapılan şantajdan haberdar oldu.

Ailesiyle birlikte Gasp Büro Amirliği’ne gelen T.K. internette tanıştığı 3 erkeğin, çıplak görüntüleriyle şantaj yaparak kontör istediğini ve şikayetçi olduğunu bildirdi.

Polis ilk önce şüphelilerin kullandıkları bilgisayarın IP numaralarından kimliklerini tespit etti. S.G., V.U. A.A. adlı 3 kişinin genç kızın çıplak görüntülerini kaydedip ardından da şantaj yaparak kontör istediklerini belirleyen, 3 zanlının yakalanması için çalışıyor.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


3 Yorum Yapılmış.

 1. baran k diyor ki:

  soyunmasaydı kız kım dedı ona soyun soyunsa sonunda böle olur

 2. elif diyor ki:

  allah düşmanımın başına vermesin

 3. hasan diyor ki:

  eee gülme komşuna gelir başına demişler.
  liseli olmakta zor

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)