Melek Baykal İletişim Telefon Mail Bilgileri Star TV

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Star TV Melek Baykal iletişim telefon mail bilgileri konulu sayfamıza hoş geldiniz. Star TV ekranlarında sabah programı sunan Melek Baykal ülkemizin en çok beğenilen ve takip edilen isimlerinden birisidir. Takipçilerimizin Melek Baykal telefon numarası ve Melek Baykal iletişim bilgileri hakkında bilgi istemesi üzerine bu makalemizi açma gereği duyduk. Yazımızın devamından bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylesine güzel bir sabah programını bizlere kazandıran Star TV ailesine teşekkür ederiz.

Melek Baykal İletişim Telefon Bilgileri Star TV

Ekranların en sıcak, en dolu ve en güler yüzlü programı Melek kaldığı yerden devam ediyor. Mutfak, sağlık ve doğal yaşam… Moda, sohbet ve eğlence yine her sabah Melek’le evinize geliyor. Yemek ve gastronominin, doğadan gelen sağlığın, iyi beslenmenin tüm detaylarının konuşulacağı programda sohbet ve eğlence bir arada yer alıyor. Melek programına ulaşmak istiyorsanız detaylı bilgi için http://www.startv.com.tr/program/melek/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Sayfadan iletişim bilgilerine ulaşamazsanız Star TV genel merkezine mail atabilir ya da kanalı ana telefon hattından arayabilirsiniz.

Melek Baykal

Star TV Melek Baykal iletişim telefon mail bilgileri konusunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


2 Yorum Yapılmış.

  1. saniye isaret diyor ki:

    Ben saniye isaret esim intihar etti durumum cok kotu evin kotu durumda yardiminiza ihtiyacim var yardim edin erzincan

  2. tülay diyor ki:

    iyi günler
    3 çocuğum var fakat mali durumum zayıf.çocukların doğum gününde dahi elbise alamadım.ankarada oturuyoruz.hayırsever insanlar varsa bizimle iletişim sağlayabilirmisiniz.programınız harika,melek hanım çok içten ve insancıl bu hissediliyor.ne olur kötü niyetli insanlar onun ayağını kaydırmasın üzmesin.onu kendime benzettiğim için böyle konuşuyorum affedersiniz,başarılarınızın devamını diliyorum,star bizim kanalımız.iyi çalışmalar saygılar

    merakla cvbınızı bekliyorum.bana yardımcı olursanız çok sevinirim.5389481158

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)