PES 2012 Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Soru: PES 2012 Türkçe Yamayı nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz. Bu gün gidip pes 2012 aldım fakat içinde türkçe dil desteği bulamadım. İngilizcede pes 2012 hiç mi hiç tat vermiyor. Bundan dolayı pes 2012 türkçe yamayı kurmak istiyorum. Pes 2012 türkçe yamayı nerden bulup kurabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum. çünkü pes oynamayı çok seviyorum.

Cevap: Sayın takipçimiz pes 2012′nin çıktığından haberimiz bile yoktu desek yeri var. ügnüz ama size sitemiz üzerinden yardımcı olamayacağız fakat türkçe yamayı nerden bulabileceğinizi söyleyebilirim. warez-bb.org adresinden pesin bütün yamalarına ulaşmanız mümkün. Sitemiz üzerinden lisanssız ürün paylaşımı yapılmamaktadır. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

yamanın kurulumu hakkında bilgiye ulaşamadık fakat büyük ihtimal 2011 ile aynıdır.

PES 2011 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Pro Evolution Soccer 2011 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı PES 2011 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Pro Evolution Soccer 2011 türkçe yama dil eklentisi “C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img” klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, PES 2011 Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat. butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Eğer kurulum sonrası Türkçe olmazsa indirdiğiniz yamayı herhangi bir klasöre çıkarın. Daha sonra çıkan klasördeki dt05_v.img isimli dosyayı oyunun kurulu olduğu dizinde yer alan img klasörü içerisine yükleyin. Daha sonra oyun seçeneklerinden Türkçe dil seçeneğini seçin.

Not: Her ihtimale karşı “C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img\dt05_v.img” dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer PES 2011 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)