Portal kyk.gov.tr Giriş Çıkış

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

KYK giriş, KYK çıkış ve kyk.gov.tr giriş çıkış işlemleri çoğu zaman problem yaşattığından dolayı sizlere KYK portalı hakkında bilgi vereceğiz. Bazı kişilerin yurt giriş çıkışları hakkında da bilgi istemesinden dolayı bu konuya da değinmek istiyoruz.

KYK yurt girişleri gece saat 00.00’ı gösterdiğinde sona ermektedir. Bu saatten sonra yurtlara giriş yapmanız kapıda görevli olan bekçinin inisiyatifine kalmıştır. Mağdur olmamak adına bu saatten geç saatlere kalmamanızı ve vaktinde yurda gelmenizi tavsiye ederiz.

Portal olarak kyk.gov.tr sitesine giriş ve çıkış yapamıyorsanız bunun temel sebebi sisteme aşırı şekilde yüklenilmiş olmasıdır. Sunucuların iyileştirilmemesi yıllardan beri bu tip sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tarz bir durumla karşılaşmanız halinde sabrınızı kontrol ederek F5 tuşuna sistem kendisine gelene kadar basın. Ortalama olarak 15 dakika bunu yapmanıza rağmen sisteme giriş yapamıyorsanız boş yere uğraşmayın. Çünkü bu durum sistemde ciddi sorunların olduğunun göstergesidir.

Bu tip durumlarda birkaç saat sonra sisteme giriş ve çıkış yapmayı denemenizde fayda var. KYK Yurtkur sistemi ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


5 Yorum Yapılmış.

 1. merve diyor ki:

  kyk nun e hizmetler sitesine girdiğimde yurt sorgulaması yapmak istiyorum ama kullanıcı adı ve şifre istiyor nasıl oluştururum

 2. leman diyor ki:

  bilgisayarıma forrmat attırmıstım internete gırmek ıstıyorum ama dogrulama sayfası gelmıyor ınternetıde kullanamadıgım ıcın herhangı bırsey yapamıyorum güvenlıklere ve mudure sordum ama format attırdıgım yere yaptırmam gerektıgını soyledıler napmalıyım?

 3. şeyma diyor ki:

  Bu nasıl Bi şey ya Bi de bakanlık sitesi olacak yatıyo mu orda çalışanlar becereksizler mi yoksa

 4. buse diyor ki:

  Cikis yapamıyorum delirmemek elde değil.

 5. fadime diyor ki:

  KYK cıkıs yapamıyorum

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)