Sponsorlu Bağlantılar

Ses Nasıl Güzelleşir Güzel Şarkı Nasıl Söylenir

Sponsorlu Bağlantılar

Sesinin kötü olmasından yakınan kişilere yardımcı olmak adına sesi güzelleştirme yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. Ses nasıl güzelleşir ve nasıl güzel şarkı söylenir diye merak edenleriniz, sesim kötü ama güzel şarkı söylemek istiyorum sorusuna makalemizden cevap bulacaktır.

Sesi kötü olanların büyük bölümü sesi güzelleştiren şeyler hakkında bilgi istemeye devam ediyor. Toplum içerisinde söylediğiniz şarkıların beğenilmemesi sizleri rahatsız ediyorsa bu durumun önüne geçmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. Özellikle sesi terbiye etmeye yönelik alacağınız eğitimler sesinizin ne kadar kötü olursa olsun beğenilmesini sağlayacaktır.

Ses, Allah’ın biz kullarına bahşetmiş olduğu bir nimettir. Kiminin sesi güzelken kimisinin sesi kötü olabilir. Mühim olan kişinin kendisi ile barışık olmasıdır. Yalnız kaldığınız zaman söylediğiniz şarkılardan keyif alabiliyorsanız sesinizin güzelliği bize göre yeterlidir. Ses akciğer işidir. Bundan dolayı sabahları birer tane bıldırcın yumurtası yiyerek ses tellerinizi güçlendirip nefesinizi açabilirsiniz. Ayrıca geçireceğiniz bazı cerrahi operasyonlarda sesinizin eskisine oranla güzelleşmesini sağlayabilir ancak geçirilen operasyonlar sonucunda normal sesini kaybeden kişi sayısı bir hayli fazla olduğundan dolayı bu tip şeylerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.
ses nasıl güzelleşir
Sesi güzelleştirme yöntemleri arasında en çok rağbet gören şan eğitimidir. Şan eğitimi alarak sesinizi terbiye edebilir ve sesinizin eskisine oranla daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu yöntemler sonrasında şarkıcı olmanın hayalini kurmayın. Çünkü ne kadar uğraşırsanız uğraşının sesiniz doğuştan kötüyse çok ileri düzeyde sesinizi güzelleştiremezsiniz.


Ses nasıl güzelleşir ve nasıl güzel şarkı söylenir konusunda sizlerde bildiğiniz yöntemleri bu dertten muzdarip olan kişilere yardımcı olabilmek adına bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


66 Yorum Yapılmış.

 1. llllllll diyor ki:

  benim sesim iyi lakin dahada iyi yapmak istiyorum yardım edermisiniz

 2. nalin diyor ki:

  benim sesimin güzel olmasını istiyorum

 3. dilara diyor ki:

  walla bn sesimin her ne kadarda kötü çıksada iyi olduğunu düşünüyorum ve bi törende yabancı şarkı söylemek i stiyorum.Merak ediyorum Demi Lovato’dan o ses nasıl çıkıyo? Veya Ellie Goulding’den.Büyük bi Directioner’ım.Onların şarkılarını söylemekten gurur duyuyorum,aynı şekilde JCat’im her ikiside mükemmel grup. :)

 4. irem diyor ki:

  gitar çalıyorum ve sesimin güzel olmasını istiyorum en büyük hayalim :((

 5. perseus diyor ki:

  bizde bi kaç arkadaş olarak müzik grubu kurmaya çalıştık fakat kurslar pahalı olduğu için yapamadık dolayısıyla dağıldık. Bende en azından Mike Shinoda gibi rap,hip-hop vb. gibi şarkıları en azında acemi olarak söyleyebilmek istiyorum. Tabiri caizse sesim borozan gibi herkez öyle söylüyor. Ses geliştirme ile ilgili internette okuduğum şeylerde genelde diyafram nefesi vb. yazıyor ve diyafram nefesine başladım bu gün bıldırcın yumurtası yemeyede başlicam :D fakat bunlar dışında bildiğiniz farklı yöntemler varsa ve bizimlede paylaşırsanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler.

 6. recep diyor ki:

  sesimin güzelleşmesini istiyorum ve güzel şarkı söylemek istiyorum.

 7. nurgül diyor ki:

  benim sesim boş ortamlarda güzel ama kalabalık olunca iyi çıkmıyor.en basit yol nedir? bu arada şefkat tepe seni çok seviyorum………………..
  cevaplarınızı bekliyom.

  • admin diyor ki:

   Şan eğitimi almaya başlayarak sesinizi güzelleştirebilirsiniz.

  • ben diyor ki:

   arkadaşım bence senin sorunun sesinle ilgili değil utangaçlıkla ilgili…Kalabalık ortamda sesim çok çıkmıyor diyorsun halbuki kendine çok daha fazla güvensen sesini daha çok kontrol altına alsan çok daha iyi sonuçlar çıkarırsın inan buna..

 8. one direction we ben diyor ki:

  bence benim sesin güzel ama yani işte siz bilirsiniz

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

17 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)